بازی Microsoft: Marvel’s Wolverine برای پلی استیشن در سال 2023 منتشر خواهد شد

مایکروسافت می گوید طرفداران باید انتظار داشته باشند که Marvel’s Wolverine را در کنسول PS5 سونی در سال 2023 تجربه کنند.

مایکروسافت ادعا کرده است که بازی Marvel’s Wolverine متعلق به Insomniac Games در سال 2023 برای کاربران کنسول پلی استیشن 5 در دسترس خواهد بود. بر اساس گزارش رسانه Tech4Gamers، اداره رقابت و بازار بریتانیا (CMA) که در حال حاضر در حال تحقیق در مورد خرید Activision توسط مایکروسافت است، این ادعا را در فرم یک پرونده نظارتی در این هفته.

در این پرونده نظارتی، مایکروسافت به تعدادی از بازی‌های انحصاری سونی اشاره می‌کند که طرفداران باید انتظار داشته باشند که سال آینده راه خود را به پلی‌استیشن 5 بیابند: «پلی‌استیشن همچنین تعدادی از عناوین شخص اول و ثالث را در سال 2023 منتشر خواهد کرد، از جمله Spider. -Man 2، Wolverine، Horizon، Final Fantasy XVI و Forspoken را می توان نام برد.

تاریخ انتشار بازی Marvel’s Wolverine هنوز توسط سونی و استودیو Insaminak Games اعلام نشده است. این بازی سال گذشته معرفی شد و در آن زمان در مراحل اولیه ساخت قرار داشت. بنابراین، ممکن است مایکروسافت در زمینه انتشار بازی در سال 2023 اشتباه کرده باشد. در همین حال، Marvel’s Spider-Man 2، یکی دیگر از بازی های ابرقهرمانی استودیو Insomniac نیز در سال آینده عرضه می شود. کاری که پیشرفت آن به خوبی در حال پیشرفت است.

  پهنای باند کش AMD Ryzen 9 7900X نسبت به معماری Zen 3 50 درصد افزایش یافته است.

دیدگاهتان را بنویسید