تاریخ انتشار Resident Evil Re:Verse Early Access اعلام شد

در طول رویداد Resident Evil Showcase، کپکام جزئیات بیشتری درباره نسخه دسترسی زودهنگام بازی چند نفره اسپین آف Resident Evil Re:Verse را با طرفداران به اشتراک گذاشت.

در میان جدیدترین اخبار بازی، متوجه شدیم که Capcom در رویداد Resident Evil Showcase جزئیات بیشتری از Resident Evil Re:Verse را با طرفداران به اشتراک گذاشته است. نسخه Early Access این بازی چندنفره اسپین آف بین 24 تا 26 اکتبر (2 و 4 نوامبر) در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت. طرفداران برای تجربه نسخه کامل نیازی به صبر طولانی ندارند. همانطور که این نسخه در تاریخ 28 اکتبر (6 نوامبر) خواهد آمد.

Capcom همچنین تریلر جدیدی از Resident Evil Re:Verse منتشر کرده است که نگاهی به برخی از قسمت های آن دارد. همانطور که در این تریلر مشاهده می شود، جلوه های بصری بازی تا حد قابل توجهی بهبود یافته است. این بازی چند نفره برای دارندگان Resident Evil Village در تمامی پلتفرم ها رایگان خواهد بود. Re:Verse همچنین از cross-play پشتیبانی می کند و به بازیکنان این امکان را می دهد تا در پلتفرم های مختلف با یکدیگر رقابت کنند.

مدت ها پیش قرار بود Resident Evil Re:Verse در دسترس بازیکنان قرار گیرد، اما انتشار آن بارها به تعویق افتاد و در نهایت برای 28 اکتبر برنامه ریزی شد. این بازی چند نفره دوره طولانی توسعه را پشت سر گذاشت و در طول مسیر شاهد انتشار نسخه های بتا متعددی برای آن بودیم.

دانلود ویدیو آپارات

  امکان حضور توسعه دهندگان سابق سایلنت هیل در نسخه های جدید

دیدگاهتان را بنویسید