تایید ساخت فیلم جدید سایلنت هیل به نام بازگشت به سایلنت هیل

کونامی رسما ساخت فیلم جدیدی بر اساس سری بازی های Silent Hill با نام Return to Silent Hill را تایید و اعلام کرد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، ساخت فیلم جدید Silent Hill تایید و اعلام شد. در جریان برنامه Silent Hill به نام Silent Hill Transmission، کونامی رسما ساخت فیلم جدیدی از این سری بازی های ترسناک محبوب را تایید کرد که Return to Silent Hill نام خواهد داشت. این فیلم هم اکنون در مراحل تولید است کریستوفر گانزکارگردان فیلم 2006 Silent Hill کارگردانی Return to Silent Hill را بر عهده دارد.

کونامی همچنین با انتشار ویدئویی ساخت Return to Silent Hill را تایید کرد که می توانید آن را در یوتیوب تماشا کنید. در طول این ویدئو، عوامل سازنده فیلم از جمله کریستف گانز در مورد Silent Hill و فیلم جدید این مجموعه صحبت می کنند. در طول این ویدیو می توانید استوری بردها و تصاویر مفهومی Return to Silent Hill را مشاهده کنید. طی ویدئو تایید می شود که این فیلم ترسناک بر اساس بازی Silent Hill 2 تولید و منتشر خواهد شد.

در حال حاضر اطلاعات بیشتری از Return to Silent Hill از جمله بازیگران، تاریخ انتشار و غیره در دسترس نیست. فیلم Silent Hill که در سال 2006 اکران شد توانست بیش از 100 میلیون دلار در گیشه بفروشد. در ادامه فیلم Silent Hill: Revelation به کارگردانی M.J. باست، دنباله سایلنت هیل، در سال 2012 منتشر شد و تنها 56 میلیون دلار فروخت. در همین حال، Return to Silent Hill به عنوان دنباله مستقیم اولین فیلم Silent Hill نیز شناخته می شود.

  OnePlus مدل Pro را از لیست پرچمداران خود حذف کرد!

در جریان برنامه انتقال Silent Hill، شاهد ارائه نسخه بازسازی شده Silent Hill 2 برای پلی استیشن 5 و رایانه های شخصی به همراه بازی های بیشتری از سری Silent Hill از جمله Silent Hill f، Silent Hill: Ascension و Silent Hill: Townfall بودیم. نیز معرفی شدند.

دیدگاهتان را بنویسید