تریلرهای داستانی و گیم پلی بازی Resident Evil 4 Remake را پخش کنید

در رویداد جدید Resident Evil، کپکام دو تریلر از گیم پلی و داستانی برای بازسازی Resident Evil 4 منتشر کرد.

پس از مدت ها انتظار، سرانجام Capcom تریلر گیم پلی گسترده ای را برای بازسازی Resident Evil 4 منتشر کرد. این اثر باید سال آینده منتشر شود. در تریلر، طرفداران می توانند لئون را ببینند که از جنگل مه آلود عبور می کند و در نهایت وارد خانه ای مرموز می شود که در آن شاهد حمله گانادو هستیم.

در تریلر گیم پلی بازی Resident Evil 4 Remake، شاهد مبارزه لئون با اسلحه، چاقو و لگد هستیم. لئون همچنین می تواند به صورت مخفیانه از برخی محیط ها عبور کند و با نشستن از دشمنان دوری کند. Hannigan نیز در این تریلر گنجانده شده است، اما به نظر نمی رسد مدت زیادی از ورود Ganados گذشته باشد. این دشمنان می توانند به روش های جدیدی به لئون آسیب برسانند و چالش های بیشتری را به مبارزه اضافه کنند. در تریلر بازی شاهد بخش دهکده از معرفی نسخه اصلی هستیم که لئون با تعداد زیادی از دشمنان مبارزه می کند. مانند نسخه اصلی، بازیکن می تواند دشمنان را لگد بزند یا از چاقوی آنها برای کشتن آنها استفاده کند.

در پایان تریلر گیم پلی بازسازی Resident Evil 4 نیز شاهد حضور دکتر سالوادور و اره برقی ترسناک او هستیم که از آن برای تخریب محیط استفاده می کند. خوشبختانه لئون می تواند حملات این دشمن را با چاقوی خود دفع کند. علاوه بر دکتر سالوادور، شاهد بازگشت Merchant نیز هستیم تا بازیکنان بتوانند برخی از جواهرات کمیابی را که پیدا کرده‌اند با پول مبادله کنند و سپس از پول آن برای دریافت مهمات و سلاح استفاده کنند.

  این آخر هفته چه بازی کنیم: از Pillars of Eternity تا شبیه ساز کشاورزی

دانلود تریلر بازی از آپارات

علاوه بر تریلر گیم‌پلی بازسازی Resident Evil 4، کپکام یک تریلر داستانی جداگانه نیز منتشر کرد که در آن شاهد شخصیت‌های کلاسیکی مانند آیدا وانگ، اشلی، لوئیس سرا و شرورانی مانند سالازار هستیم.

دانلود تریلر داستان آپارات

Resident Evil 4 Remake 24 مارس 2023 (4 آوریل 1402) بر روی پلتفرم رایانه شخصی و کنسول های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4 و ایکس باکس سری ایکس | Xbox Series S منتشر شد. Capcom تایید کرده است که نسخه پلی استیشن 4 بازی را می توان بدون هزینه اضافی به نسخه دیجیتال پلی استیشن 5 ارتقا داد.

نظر شما درباره ویدیوهای بازسازی Resident Evil 4 چیست؟ آنها را با تیم زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید