تریلر جدید RE Village: Winters Expansion با مبارزه سوم شخص اتان و ماجراهای رز

در رویداد اخیر Resident Evil، کپکام تریلر جدیدی از بسته الحاقی Winters’s Resident Evil Village منتشر کرد که در آن شاهد دوربین سوم شخص و داستان بسته الحاقی Shadows of Rose هستیم.

در جدیدترین نمایشگاه Resident Evil، Capcom تریلر جدیدی از الحاق بازی Resident Evil Village Winters منتشر کرد. محتوای این افزونه شامل سه قسمت اصلی است که Capcom تاکنون جزئیات و تصاویر مربوط به هر کدام را برای طرفداران ارائه کرده است. در افشای اخیر، Capcom ابتدا یک تریلر جدید منتشر کرد که در آن اتان از منظر سوم شخص با دشمنان مبارزه می کند. در ادامه تریلر شاهد ماجراهای جدید رز دختر ایتان در بسته الحاقی Shadows of Rose هستیم، بنابراین در این قسمت جدید داستان خانواده Winters به ​​پایان خواهد رسید. Capcom بعداً مصاحبه ای با توسعه دهندگان این محتوای اضافی پخش کرد و جزئیات و تصاویر بیشتری از The Mercenaries: Additional Orders را نشان داد.

در تریلر Resident Evil Village: Winters Expansion می بینیم که با وجود گیم پلی با استفاده از زاویه دوربین سوم شخص، کات سین ها همچنان با دوربین اول شخص نمایش داده می شوند. همچنین اگر در حین گیم پلی با چرخاندن دوربین سعی کنید چهره یتان را ببینید، او با چرخاندن صورت خود به سمت دیگر از این امر جلوگیری می کند تا شما تا آخر نتوانید چهره او را ببینید. تریلر سکانس های جدیدی از بسته الحاقی Shadows of Rose را نشان می دهد، جایی که رز کوچک توسط عروسک های بزرگ و ترسناک احاطه شده است. علاوه بر این، Capcom اعلام کرد که دموی حالت سوم شخص از امروز در دسترس خواهد بود.

  قسمت بعدی Cyberpunk در حال ساخت است تاییدی بر توسعه سه گانه جدید Witcher

دانلود ویدیو آپارات

محتوای Winters Expansion بازی Resident Evil Village قرار است در تاریخ 6 نوامبر (28 مهر) سال جاری برای رایانه های شخصی و کنسول های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس منتشر شود. Xbox Series S منتشر خواهد شد.

می توانید نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی Resident Evil با تیم زومجی در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید