تصویر گیم‌پلی Aowed فاش شد

به تازگی تصویری از Avowed فاش شده است که گفته می شود مربوط به مراحل اولیه توسعه بازی است.

Avowed در تابستان 2020 معرفی شد، اما از آن زمان تاکنون اطلاعات زیادی در مورد این بازی نقش آفرینی جدید از استودیوی Obsidian منتشر نشده است و طرفداران مدت زیادی منتظر دیدن گیم پلی آن بودند. حال طبق آخرین اخبار بازی، تصویری از Avowed فاش شده است. این تصویر که ظاهراً در دیسکورد به بیرون درز کرده است، در واقع گیم پلی بازی RPG را نشان می دهد که در آن شخصیت از جادوی دو دستی استفاده می کند:

اسکرین شات گیم پلی Aowed لو رفت

Jez Corden از Windows Central تایید کرد که این تصویر متعلق به بازی Avowed است و اگرچه شاهد گرافیک و طراحی خوبی هستیم، اما این تصویر در واقع متعلق به ساخت اولیه بازی در سال 2020 است و بسیار قدیمی است و اتفاقات زیادی در این مدت ممکن است رخ دهد. دوره تغییر کرده است. البته او به تازگی به گیم پلی بازی Avowed اشاره کرده است و باید دید این بازی چه زمانی به صورت رسمی رونمایی می شود، اما حداقل اولین تصویر گیم پلی این بازی فاش شده است.

Avowed یک بازی اکشن نقش آفرینی اول شخص است که در واقع در دنیای Pillars of Eternity اتفاق می افتد و بسیاری معتقدند این بازی شباهتی به Skyrim ندارد اما طبق اطلاعات منتشر شده Avowed بیشتر در سبک و سبک است. استودیو Obsidian ساخت دستی است و احتمالاً کمی متفاوت از انتظار طرفداران خواهد بود. برخی بر این باورند که این بازی در نیمه دوم سال 2023 یا نیمه اول سال 2024 عرضه خواهد شد، اما تاریخ انتشار بازی هنوز مشخص نیست.

  ساخت سریالی بر اساس شخصیت مارول ویژن

Avowed در تاریخ نامشخصی برای Xbox Series X، Xbox Series S و PC منتشر خواهد شد. بازی Pentiment بازی بعدی استودیوی ابسیدین است که برای انتشار در تاریخ 15 نوامبر برنامه ریزی شده است. Obsidian همچنین در حال توسعه The Outer Worlds 2 و احتمالاً AAA اکشن RPG دیگری است.

دیدگاهتان را بنویسید