توسعه احتمالی جدید AAA RPG توسط Obsidian

بر اساس یک گزارش جدید، Obsidian همچنین ممکن است بر روی AAA RPG جدید و معرفی نشده دیگری کار کند.

از زمانی که مایکروسافت شرکت Obsidian Entertainment را تصاحب کرد، توسعه دهنده ثابت کرده است که با بودجه مناسب می تواند به یک مجموعه عظیم توسعه بازی تبدیل شود. اگرچه این استودیو در حال حاضر روی چندین محصول مختلف کار می کند، اما به نظر می رسد که هنوز پروژه های جدید و اعلام نشده دیگری در دست ساخت هستند.

Obsidian به تازگی نسخه کامل اصلی Grounded را منتشر کرده است و بازی RPG Pentiment توسط Joshua Sawyer ماه آینده منتشر خواهد شد. علاوه بر این دو عنوان، Obsidian در حال کار بر روی Aowed است. Avowed یک بازی RPG شبیه Skyrim است که در دنیای Eora قرار دارد. اگرچه Avowed ویژگی های متمایز و منحصر به فرد خود را دارد، اما دنیایی مشترک با سری Pillars of Eternity دارد.

علاوه بر Avowed، Obsidian بازی The Outer Worlds 2 را معرفی کرد که طرفداران این سری را با شخصیت، سیستم ستاره ای و داستان جدیدی آشنا می کند. اگرچه دیدن نتیجه این پروژه ها بسیار جالب خواهد بود، اما توسعه آنها برای هر سازنده ای دشوار به نظر می رسد. اکنون، طبق گزارشی جدید، به نظر می رسد Obsidian در حال کار روی بازی دیگری در مقیاس Avowed و The Outer Worlds 2 است.

بازی های سرگرمی Obsidian

طبق آخرین آگهی استخدام، Obsidian Studios به دنبال طراح و سازنده جهانی برای RPG بزرگ بعدی خود است. سایر اطلاعات منتشر شده حاکی از آن است که روند تولید این پروژه از یک سال پیش یا زودتر آغاز شده است. با توجه به این جزئیات می توان دریافت که این پروژه هنوز در مراحل اولیه توسعه قرار دارد. شاید برخی از طرفداران آثار Obsidian فکر کنند که این آگهی شغلی مربوط به دو بازی Aowed یا The Outer Worlds 2 است. به خصوص که تریلر دنباله The Outer Worlds اعلام کرد که این بازی هنوز در مراحل اولیه ساخت قرار دارد. لازم به ذکر است که شروع ساخت این بازی به سال 2019 برمی گردد، علاوه بر این، Joshua Sawyer به تازگی اعلام کرده است که دو عنوان Avowed و The Outer Worlds 2 قابل بازی هستند.

  مرگ ناگهانی بازیگر 32 ساله «مثلث غم» برنده نخل طلا

اگرچه قابلیت پخش دو اثر ذکر شده نمی تواند گمانه زنی ها را تایید یا رد کند، اما می توان پیش بینی کرد که روند توسعه بازی جدید Obsidian حداقل پس از شروع توسعه دو بازی Avowed و The Outer Worlds 2 کلید خورده است. مطمئناً هنوز نمی توان آزمایش کرد. هنوز مشخص نیست که این بازی یک IP کاملا جدید است یا نسخه جدیدی از یک سری آشنا.

بسیاری از طرفداران امیدوارند که Obsidian روزی Fallout: New Vegas 2 یا دنباله معنوی Fallout: New Orleans را بسازد. اگرچه این فرضیه اکنون بسیار بعید به نظر می رسد، غیرممکن نیست. اخیراً یکی از بنیانگذاران Obsidian اظهار داشت که اگر شرکت فرصتی برای انجام این کار داشته باشد، این شرکت دوست دارد روی یک بازی جدید Fallout کار کند.

نظر شما در مورد این خبر چیست؟ آن را با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید