رونمایی از Resident Evil 4 Remake لوکس و نسخه کلکسیونی

در جریان رویداد Resident Evil Showcase، کپکام از نسخه Deluxe و Collector’s Edition Resident Evil 4 Remake رونمایی کرد.

در میان جدیدترین اخبار بازی، متوجه شدیم که کمپانی کپکام به همراه تریلر گیم پلی بازسازی Resident Evil 4، پس از به رخ کشیدن جلوه های بصری فوق العاده بازی، از دو نسخه ویژه بازی نیز رونمایی کرده است. نسخه اول نسخه Deluxe است که شامل بازی اصلی و بسته های الحاقی اضافی است. این بسته‌های الحاقی حاوی پوسته‌های بیشتری مانند لباس‌های غیررسمی و رمانتیک برای Leanne و Ashley، پوسته‌های قهرمان و شرور به همراه فیلترهای رنگی برای Leanne هستند.

فیلترهای رنگی برای قهرمانان و تبهکاران جلوه های مختلفی مانند آبی ملایم و قرمز تیره را روی صفحه اعمال می کنند. با خرید نسخه لوکس، بازیکنان تعدادی سلاح لوکس مانند تپانچه Sentinel Nine و شاتگان Skull Shaker دریافت خواهند کرد. این نسخه یک نقشه گنج ویژه برای بازیکن فراهم می کند تا گنجینه های اضافی را پیدا کند که با استفاده از نقشه های درون بازی قابل ردیابی نیست و به او اجازه می دهد تا پول بیشتری کسب کند.

نسخه لوکس همچنین یک جفت عینک آفتابی برای شخصی سازی و گزینه ای برای تغییر موسیقی به نسخه اصلی ارائه می دهد. نسخه Collector’s Edition شامل یک کپی فیزیکی از Resident Evil 4 Remake، یک کد برای بسته های الحاقی اضافی، یک جعبه فلزی یا Steelbook، یک موسیقی متن دیجیتال، مجسمه Leanne، آثار هنری، یک پوستر و یک جعبه است. Capcom هنوز قیمت این نسخه های ویژه را اعلام نکرده است و برای اطلاع از این موضوع باید مدتی دیگر منتظر بمانیم.

  Honor X40i با نمایشگر 6.7 اینچی و دوربین 50 مگاپیکسلی معرفی شد.

نسخه لوکس بازی Resident Evil 4 Remake

Resident Evil 4 Remake Collector's Edition

Resident Evil 4 Remake توسط Capcom 24 مارس 2023 (4 آوریل 1402) در پلی استیشن 5، Xbox Series X | Xbox Series S و PC به گیمرها عرضه خواهد شد. این بازی دارای محتوای انحصاری برای هدست واقعیت مجازی PlayStation VR2 است که قرار است در اوایل سال 2023 عرضه شود.

دیدگاهتان را بنویسید