ساخت فیلمی جدید و مرموز از دنیای دی سی به کارگردانی جیمز گان

جیمز گان، کارگردان فیلم Suicide Squad کارگردانی فیلمی جدید و بدون عنوان از دنیای دی سی را بر عهده گرفته است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونجیمز گان، کارگردان سریال The Suicide Squad و the Peacemaker، حداقل یک پروژه دیگر را برای DC Universe توسعه می دهد. بوریس کیث از هالیوود ریپورتر تایید کرده است که گان برای کارگردانی فیلم جدیدی از دنیای دی سی بازخواهد گشت، اگرچه اطلاعات زیادی در مورد این فیلم مرموز و بدون عنوان وجود ندارد. کیت همچنین اشاره کرد که گان ممکن است با برادران وارنر به توافق رسیده باشد. برای حداقل یک پروژه دیگر از دنیای DC.

این همکاری بر اساس طرح برادران وارنر است. کشف برای گسترش مجموعه و تولیدات DC. گفته می شود پیتر سافران در این پروژه ها مشارکت دارد و گان و سافران در حال مذاکره با برادران وارنر هستند. کشف حداقل یک فیلم جدید و احتمالاً بیشتر. در حال حاضر مشخص نیست که گان کارگردانی کدام فیلم را بر عهده خواهد داشت و نمی دانیم که آیا برنامه ای برای دنباله ای برای The Suicide Squad وجود دارد یا خیر، اما گان بارها ابراز علاقه کرده است که اقتباس های بیشتری از DC انجام دهد.

گان همچنین علاقه زیادی به انجام یک اقتباس از هارلی کوین دارد، اما در حال حاضر مشخص نیست که فیلمی بر اساس هارلی کوین با بازی مارگو رابی در دست ساخت است یا خیر. علاوه بر این، Safran در حال حاضر تولید Shazam و Aquaman و دنباله های آنها را بر عهده دارد. جیمز گان اخیرا فیلم Guardians of the Galaxy را کارگردانی کرده است. 3 و فیلم ویژه تعطیلات نگهبانان کهکشان به دنیای سینمایی مارول بازگشتند.

  ایسوس زنفون 9 رونمایی شد. یک پرچمدار کوچک با پردازنده و دوربین قدرتمند

فیلم Guardians of the Galaxy Vol 3 برای اکران در تاریخ 5 می 2023 (15 می 1402) برنامه ریزی شده است. The Guardians of Galaxy Holiday ویژه کریسمس امسال نیز از دیزنی پلاس پخش خواهد شد. همچنین فصل دوم سریال صلح جو در مراحل آماده سازی برای پخش از شبکه HBO Max می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید