سامسونگ W23 و W23 Flip معرفی شدند. تاشو شیک برای چین


خرید بلیط هواپیما از سافارمارکت

هر سال، سامسونگ یک نسخه شیک تر از Galaxy Z Fold را منتشر می کند که منحصراً برای China Telecom است. به عنوان مثال سال گذشته شاهد عرضه Samsung W22 بودیم که نسخه پیشرفته تری از Galaxy Z Fold 3 بود اما امسال برای اولین بار مدل W Flip به این گروه اضافه شد که در پایه Galaxy Z Fold است و می تواند برای دوستداران گوشی های تاشو بسیار جذاب باشد. با دی جی همراه باشید.

سخت افزار سامسونگ W23 اساساً همان چیزی است که در گلکسی زد فولد 4 دیده ایم، با این تفاوت که این دستگاه بسیار پیشرفته تر است و شرکت کره ای آن را با 16 گیگابایت رم و 512 گیگابایت حافظه داخلی (زفولد 4 معمولی) بسته بندی می کند. در بهترین حالت دارای 12 گیگابایت رم).

سامسونگ W23

با این حال، اکثر تغییرات در ظاهر گوشی های سری W به طور سنتی در رنگ های مشکی و طلایی موجود است. پنل پشتی سامسونگ W23 از سرامیک مشکی ساخته شده است و لولای آلومینیومی با حکاکی زیبایی تزئین شده است. حتی قلم S Pen که به صورت جداگانه به فروش می رسد نیز در رنگ جدیدی که ترکیبی از مشکی و طلایی است تولید شده است تا هر چه بیشتر با طراحی این مدل جدید مطابقت داشته باشد.

سامسونگ W23

این گوشی علاوه بر طراحی خاص بیرونی، دارای تم های سفارشی نیز می باشد که اصلی ترین آن از طراحی سلسله سونگ چین الهام گرفته شده است.

از طرفی گوشی سامسونگ W23 Flip را داریم که سخت افزاری مشابه با Galaxy Z Flip 4 دارد و به همان سبک سنتی سری W طراحی شده است. مانند W23، W23 Flip رم بیشتری نسبت به Z Flip اصلی دارد و به جای 8 گیگابایت از 12 گیگابایت رم استفاده می کند. فضای ذخیره سازی این مدل نیز 512 گیگابایت است.

  سرقت اطلاعات میلیون ها کاربر دستگاه سامسونگ

سامسونگ W23 Flip

طراحی بدنه شبیه به W23 سامسونگ است اما برای پایین نگه داشتن قیمت از شیشه به جای سرامیک برای ساخت پنل پشتی استفاده شده است. با این حال، لولا همان طراحی شیک و حکاکی زیبا را حفظ کرده و W23 را کاملاً با Z Flip 4 معمولی متفاوت می کند.

سامسونگ W23 Flip

در نهایت، مجدداً متذکر می شویم که سری W گوشی های تاشو سامسونگ فقط برای China Telecom است و در خارج از چین در دسترس نیست.


دیدگاهتان را بنویسید