سفر به دنیای ناشناخته در تریلر جدید انیمیشن دنیای عجیب دیزنی

والت دیزنی تریلر جدیدی از دنیای عجیب منتشر کرد که در آن شاهد سفری به دنیایی ناشناخته و خطرناک هستیم.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونتریلر جدیدی از انیمیشن دنیای عجیب منتشر شد. این تریلر که به تازگی با عنوان نگاه ویژه منتشر شده است، تصاویر جدیدی از وقایع این انیمیشن علمی تخیلی دیزنی را به اشتراک می گذارد که در آن سه نسل از خانواده کی باید با همکاری یکدیگر بر خطرات دنیای ناشناخته غلبه کنند و ماموریت خود را انجام دهند. . همچنین در طول تریلر جدید انیمیشن دنیای عجیب، یک موجود آبی سرگرم کننده را می بینیم که در ادامه می توانید آن تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

والت دیزنی علاوه بر تریلر، سه پوستر جدید دنیای عجیب را منتشر کرده است که در ادامه می توانید مشاهده کنید:

پوستر انیمیشن New Strange World

موجود آبی بامزه در پوستر جدید انیمیشن دنیای عجیب

خانواده کلاید در پوستر جدید انیمیشن دنیای عجیب در چنگ یک موجود خطرناک گرفتار شدند.

جیک جیلنهال، دنیس کواید، جابوکی یانگ سفید، گابریل اتحادیه، لوسی لیو و آلن تودیکاز جمله بازیگرانی هستند که در انیمیشن دنیای عجیب صداپیشگی کردند و به صداپیشگی پرداختند. دن هالکارگردان Big Hero 6 دستیار کارگردان Moana و کارگردان Raya and the Last Dragon کارگردانی دنیای عجیب را بر عهده دارد . هم هیچ چیز را نمی گویندنویسنده انیمیشن Raya and the Last Dragon وظیفه نگارش فیلمنامه انیمیشن جدید دیزنی را بر عهده دارد.

این انیمیشن اکشن ماجراجویی اصلی، با الهام از مجلات پالپ یا زرد و داستان های معروف نیمه اول قرن بیستم، در دست ساخت است. در انیمیشن دنیای عجیب، به اعماق سرزمینی ناشناخته و خطرناک سفر خواهیم کرد، جایی که موجودات خارق العاده ای در انتظار خانواده افسانه ای کی هستند. خانواده ای از کاشفان که اختلافاتشان آخرین و مهمترین ماموریتشان را تهدید می کند.

  God of War بیش از 23 میلیون نسخه فروخته است

انیمیشن دنیای عجیب برای اکران در ۲۳ نوامبر برنامه ریزی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید