شایعه: تیم Blubber مجوز محدودی برای اصلاح و گسترش Silent Hill 2 دارد

طبق یک گزارش جدید، تیم Blubber با محدودیت‌های زیادی در مسیر بازسازی محتوای Silent Hill 2 مواجه است.

سرانجام شرکت Konami پس از مدت ها انتظار برای طرفداران، پروژه های مختلف سری Silent Hill را رونمایی کرد که احتمالاً مهمترین آنها بازسازی Silent Hill 2 توسط Blubber Team است. این استودیو بازسازی در حال توسعه نسخه دوم Unreal Engine 5 است و به طرفداران خود قول بهبود کیفیت بصری همراه با نورپردازی واقعی و محیط های دقیق را داده است. علاوه بر این موارد، زاویه دید بازی به صورت یک دوربین شانه ای خواهد بود تا بتوان تغییرات و نوسازی بیشتری را در گیم پلی و مبارزات بازی ایجاد کرد.

با این حال، به نظر می رسد که تیم Blubber تنها قدرت بسیار محدودی برای ایجاد تغییرات در این بازسازی دارد. عمران خانروزنامه نگاری که با افراد نزدیک به پروژه بازسازی Silent Hill 2 صحبت کرده است، می گوید: «Konami به تیم Blobber اختیارات محدودی در زمینه ایجاد تغییرات یا توسعه محتوای جدید داد. اما فکر نمی‌کنم این به معنای عدم تغییر باشد.» این خبرنگار در پاسخ به وضعیت پروژه و تأثیر این محدودیت‌ها گفت: «به نظر من کونامی یک فیل مست است که در تاریکی می‌جنگد. تاکنون در انتخاب توسعه دهندگان برای پروژه ها و کنترل کم و بیش بر پروژه های خود به خوبی عمل کرده اند.”

جیمز در بازسازی Silent Hill 2 در آینه نگاه می کند

بازسازی Silent Hill 2 تنها یکی از چندین پروژه مرتبط با این سری است که اخیراً کونامی از آن رونمایی کرده است. Silent Hill: Townfall در حال حاضر توسط Annapurna Interactive و No Code Studio در حال توسعه است. در این بین وظیفه ساخت بازی Silent Hill f به استودیوی NeoBards محول شد که داستان آن توسط نویسنده رمان گرافیکی When They Cry نوشته شده است. همچنین در رویداد اخیر بازی Silent Hill: Ascension که یک مجموعه ترسناک بقا است نیز به نمایش درآمد و بازیکنان می‌توانند با تعاملات خود بر پیشرفت و پایان آن تأثیر بگذارند. با تمام این پروژه ها در دست ساخت، کونامی به طرفداران Silent Hill قول داده است که قسمت های بیشتری از این سری توسط بازی سازان دیگر ساخته خواهد شد.

  نبرد نسخه ی نمایشی و سیستم ارتقاء در تریلر گیم پلی جدید Sonic Frontiers

کونامی هنوز تاریخ انتشار نسخه بازسازی شده Silent Hill 2 را اعلام نکرده است.این بازی در آینده برای رایانه های شخصی و پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد. بازسازی Silent Hill 2 برای حداقل یک سال در انحصار کنسول سونی است و پس از آن امکان انتشار آن بر روی پلتفرم های بیشتری وجود خواهد داشت.

شما می توانید نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی Silent Hill 2 با تیم زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید