فرصتی برای بازسازی سری Marathon به سبکی جدید از Bungie

طبق شایعات جدید، Bungie در حال برنامه ریزی برای بازسازی سری Marathon به سبک جدید است.

به تازگی تام هندرسون در گزارش جدید خود به اطلاعاتی از منابع داخلی در مورد پروژه احتمالی جدید Bungie اشاره کرده است. بر اساس این گزارش، Bungie قصد دارد سری Marathon را با رویکردی جدید بر اساس سبک تیمی شوتر سه نفره احیا کند. منابع هندرسون گفتند که بازی در حال حاضر در مرحله پیش آلفای تولید است، اما با توجه به رقابت توسعه دهندگان برای ارائه آثار جدیدشان، Bungie می تواند هر زمان که بخواهد آن را فاش کند.

وقایع مجموعه ماراتون در سیاره ای مرموز اتفاق می افتد که زمانی ساکنان مستعمره انسان بودند و اکنون نابود شده است. اکنون انسان ها از سایبورگ های بسیار پیشرفته ای به نام Runners برای برداشت و غارت منابع این سیاره استفاده می کنند. گیم پلی اصلی بازی Marathon Remake شبیه به اکثر شوترهای مبتنی بر منابع است. به این ترتیب بازیکنان پس از انتخاب ماموریت تجهیزات لازم را خریداری کرده و پس از آماده شدن وارد نقشه می شوند. سپس بازیکنان باید هر گونه منابع و مهمات را غارت کنند و پس از اتمام ماموریت با خیال راحت از نقشه خارج شوند.

سرنوشت

مانند اکثر تیراندازان مبتنی بر ماینینگ، اگر بازیکنان در طول یک ماموریت کشته شوند، هر گونه منابعی که غارت کرده اند از بین خواهد رفت. به گفته منابع هندرسون در Bungie، این بازی به عنوان یک نمونه پیشرفته از بازی های سرویس گرا در نظر گرفته شده است. جوایز فصلی و سیستم پیشرفت نیز احتمالا بخش بزرگی از بازی خواهند بود. با توجه به موفقیت Bungie با سری Destiny و بخش خدمات آن، تعجب آور نیست که ببینیم آنها یک بازی خدمات زنده دیگر را توسعه دهند.

  پاراگلایدر در تهران کجا برویم؟

با این حال، این بازی اولین IP جدید Bungie در کنار Destiny در یک دهه اخیر است. در سال 2019، پیت پیرسون، مدیر عامل Bungie در مصاحبه ای با IGN اعلام کرد که این شرکت تا سال 2025 یک بازی جدید منتشر خواهد کرد. بنابراین آنها باید مطمئن شوند که Destiny را توسعه داده و مجموعه خود را قبل از رسیدن به آن زمان گسترش دهند.

علاوه بر این، در سال 2018، Bungie یک علامت تجاری به نام Matter را ثبت کرد که در آن “نرم افزار بازی های ویدئویی” و “خدمات بازی های الکترونیکی ارائه شده از طریق اینترنت یا سایر شبکه های ارتباطی” را توصیف می کرد.

نظر شما در مورد این خبر چیست؟ آن را با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید