محیط های خیره کننده God of War Ragnarok در تصاویر رسمی جدید

سونی چند اسکرین شات جدید از God of War Ragnarok را در وب سایت رسمی خود منتشر کرده است.

زمان زیادی تا انتشار God of War Ragnarok باقی نمانده و طرفداران بی صبرانه منتظر تجربه این بازی هستند. دلایل زیادی وجود دارد که بازی God of War Ragnarok تبدیل به یک بازی مورد انتظار شده است که یکی از آنها محیط خیره کننده نمایش داده شده در تریلرهای این محصول استودیو سانتا مونیکا است. به نظر می رسد تیم سازنده زمان زیادی را صرف طراحی محیط های بازی کرده اند و به احتمال زیاد این اثر نیز مانند نسخه قبلی God of War که در سال 2018 منتشر شد، از کیفیت بصری بالایی برخوردار باشد.

در همین راستا، سونی چند اسکرین شات جدید از God of War Ragnarok منتشر کرده است در وب سایت رسمی خود منتشر شده است. در این اسکرین شات ها شاهد حضور کریتوس و آترئوس در شش قلمرو مختلف از اساطیر نورس هستیم. باید توجه داشته باشیم که هر 9 پادشاهی مختلف در بازی God of War Ragnarok وجود خواهند داشت.

قلمروهای نشان داده شده در اسکرین شات ها عبارتند از Midgard، Niflheim، Mospelheim، Elfheim، Helheim و Swartalfheim. یکی از نکات جالب تصاویر منتشر شده عدم حضور شخصیت «در حال مرگ» در هلهایم است. با این حال، میمیر را می توان در اسکرین شات های دیگر مشاهده کرد. قلمروهای دیگر بازی Asgard، Vanaheim و Uttonheim هستند که البته هنوز تصاویری از این سه قلمرو را مشاهده نکرده ایم.

God of War Ragnarok در تاریخ 18 نوامبر برای پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد. چندی پیش سازندگان از اتمام بازی خبر دادند.

  اولین نامه از ایران به آمریکا از طریق شرکت پست با موفقیت ارسال شد

دیدگاهتان را بنویسید