نمایش مناطق و باس‌ها در تریلر جدید Final Fantasy 16

اسکوئر انیکس در تریلر جدید Final Fantasy 16، مناطق، باس‌ها و موارد دیگر را به نمایش گذاشت.

اسکوئر انیکس تریلر جدیدی از بازی Final Fantasy 16 منتشر کرده است که دنیای Valisthea و قلمروهای مختلف آن را به نمایش می گذارد. در تریلر می بینیم که چگونه این دنیا در حال از هم پاشیدن است و افراد زیادی سعی می کنند از قدرت کریستال ها استفاده کنند. با این حال، تاریکی در سراسر جهان گسترش می یابد و در نهایت آتش جنگ بین آیکن ها را دامن می زند.

مناطق مختلفی در جهان Valistea وجود دارد که یکی از آنها قلمرو سنتی به نام دوک نشین بزرگ روزاریا است. امپراتوری Sunbreck یکی دیگر از مناطق Valisteia است که همیشه به دنبال تسخیر سرزمین های همسایه است. قلمروهای دیگر در Final Fantasy 16 شامل پادشاهی صحرای جمهوری دالمسیا، پادشاهی آهنین که در وحشت حاکم است و پادشاهی به ظاهر منزوی والودها است.

به نظر می رسد جنگ بین این قلمروها برای به دست آوردن کنترل بر قدرت و محو شدن نور کریستال ها باشد. کلایو قهرمان فاینال فانتزی 16 است که با کمک دوستانش باید Deadlands را جستجو و تحقیق کند. ماموریت زمانی آغاز می شود که بیداری فونیکس جاشوا نیز مشاهده می شود. تریلر جدید Final Fantasy 16 نبردهای مختلف Dominant و Iconic را به نمایش می گذارد که فوق العاده حماسی به نظر می رسند.

دانلود ویدیو آپارات

بازی Final Fantasy 16 قرار است در تابستان 2023 به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن 5 منتشر شود.

شما می توانید نظرات خود را در مورد اخبار سریال فاینال فانتزی با ما در میان بگذارید.

  محیط را در تریلر جدید سریال The Lord of the Rings به نمایش بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید