پایان ساخت بازی Pentiment و انتشار جزئیات عملکرد نسخه های کنسولی آن

شرکت Obsidian با اعلام پایان توسعه Pentiment، اطلاعاتی را در مورد جزئیات پیاده سازی آن بر روی کنسول های Xbox به علاقه مندان ارائه کرده است.

Obsidian Entertainment اخیرا اعلام کرده که مراحل ساخت بازی Pentiment به پایان رسیده است و این محصول به اصطلاح می باشد. طلا. بازی Pentiment قرار است در تاریخ 15 نوامبر (24 آبان) سال جاری برای PC، Xbox One و Xbox Series X عرضه شود. Xbox Series S منتشر خواهد شد. همچنین کاربران Game Pass از روز اول انتشار به این بازی دسترسی دارند. Obsidian بعداً اعلام کرد که طرفداران می توانند Pentiment را از امروز پیش خرید کنند.

در ادامه مطلب جاشوا سایر، کارگردان بازی Pentiment جزئیاتی از عرضه این بازی بر روی کنسول های ایکس باکس منتشر کرده است. به گفته ساویر، نسخه Xbox Series S این بازی با رزولوشن 1440p با سرعت 60 فریم بر ثانیه اجرا می شود. در همین حال، نسخه Xbox Series X 60 فریم با وضوح 4k ارائه می دهد.

مراسم آتش سوزی در بازی پنتیمنت

نسخه ایکس باکس وان با سرعت 60 فریم در ثانیه و رزولوشن 1080p اجرا خواهد شد. با این حال ساویر به کاربران این کنسول نسل هشتم هشدار داد که ممکن است نرخ فریم بازی در برخی صحنه های سه بعدی کاهش یابد. به گفته Director Pentiment، نسخه PC می تواند با سرعت 3000 فریم در ثانیه و وضوح 1080p اجرا شود. این اطلاعات از تست بازی بر روی بهترین کارت گرافیک Nvidia GeForce RTX 3090 Ti به دست آمده است.

شما می توانید نظر خود را در مورد آخرین اخبار بازی با ما در میان بگذارید.

  محیط را در تریلر جدید سریال The Lord of the Rings به نمایش بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید