پشتیبانی کامل سازندگان بازی Bayonetta 3 از صداپیشه جدید Bayonetta

سازندگان Bayonetta 3 حمایت کامل خود را از صداپیشه جدید شخصیت Bayonetta اعلام کردند.

استودیو پلاتینیوم گیمز به تازگی اعلامیه‌ای در حمایت از جنیفر هیل، صداپیشه جدید شخصیت Bayonetta در Bayonetta 3 منتشر کرده است. در این اطلاعیه، استودیو ابتدا از همه کسانی که در ساخت سری Bayonetta با Platinum Games و همچنین شرکت‌های Platinum Games همکاری داشتند تشکر می‌کند. جامعه هواداران که به عنوان پایتخت اصلی سریال شناخته می شود. علاوه بر این، این سازنده در اطلاعیه خود حمایت کامل خود را از جنیفر هیل به عنوان صداپیشه جدید Bayonetta 3 اعلام کرد و در ادامه از بازیکنان خواست از اظهارنظرهایی که به جنیفر هیل یا هر یک از سازندگان این مجموعه بی احترامی می کند، خودداری کنند.

این بیانیه پس از حذف هلنا تیلور، صداپیشه اصلی شخصیت Bayonetta در بازی Bayonetta 3 و سپردن این نقش به جنیفر هیل منتشر شد. تیلور اخیراً ویدیوهای مختلفی را در توییتر منتشر کرده و اعلام کرده است که استودیوی پلاتینیوم به او مبلغ ناچیز 4000 دلاری را برای صداپیشگی بایونتا در بازسازی پیشنهاد داده است که بی احترامی به استعداد او است. او سپس از طرفداران سری Bayonetta خواست که نسخه سوم را تحریم کنند.

Bayonetta در Bayonetta 3 چشمک می زند

با این حال، گزارشی توسط جیسون شرایر از بلومبرگ ادعا می‌کند که Platinum Games به تیلور 3000 تا 4000 دلار در هر جلسه صدا پیشنهاد داده است. صداگذاری Bayonetta 3 در مجموع پنج جلسه چهار ساعته طول کشید که طبق گزارشات حداقل 15000 دلار هزینه داشت. ظاهراً تیلور در ازای این پیشنهاد شغلی بیش از 100000 دلار درخواست کرده بود که منجر به شکست مذاکرات او با Platinum Games شد.

  Redmi Note 11 T Pro و Pro Plus همراه با Note 11 SE معرفی شدند

در پاسخ به گزارش شرایر، تیلور اعلام کرد که این مقاله یک دروغ مطلق است و سازنده Bayonetta 3 در تلاش است از این طریق خود و بازی را نجات دهد. تیلور ادامه داد: “من می خواهم همه آن مناظر خونین را پشت سر بگذارم و صادقانه بگویم، من به زندگی خود در تئاتر ادامه خواهم داد.” در پاسخ به ادعای تیلور، هیدکی کامیا از Platinum Games نام برد. اتهامات غم انگیز و تاسف بار در همین حال، نینتندو، به عنوان ناشر Bayonetta 3، هنوز اظهار نظر رسمی نکرده است.

Bayonetta 3 قرار است در تاریخ ۶ نوامبر (۲۸ مهر) بر روی کنسول نینتندو سوییچ عرضه شود.

در نهایت می توانید نظر خود را در مورد این خبر با تیم زومجی و سایر کاربران در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید