Silent Hill 2 Remake واقع گرایانه ترین حالات چهره را در این سری خواهد داشت

به گفته تیم Blubber، واقعی ترین حالت چهره شخصیت ها در تاریخ مجموعه Silent Hill در بازسازی Silent Hill 2 استفاده شده است.

Blobber Tim، خالق بازسازی Silent Hill 2، در مصاحبه ای جدید با بلاگ پلی استیشن اعلام کرد که این بازی بهترین حالات چهره در کل تاریخ این سری را ارائه خواهد کرد. تیم Blubber معتقد است که این دستاورد به دلیل استفاده از پیشرفته ترین فناوری های ضبط حرکت است که امکان انیمیشن های چهره با جزئیات بیشتری را در مقایسه با نسخه اصلی پلی استیشن 2 Silent Hill 2 فراهم می کند.

همانطور که قبلاً تأیید شده است، تیم Blubber از Unreal Engine 5 برای ساخت این بازسازی استفاده می کند. بنابراین می توان انتظار پیشرفت های زیادی در زمینه بصری داشت. همچنین بلوبر تیم در ادامه مصاحبه خود به تغییر زاویه دید ریمیک سایلنت هیل 2 به دوربین شانه اشاره کرد که یک تغییر بزرگ است و می توان بر اساس آن یک سیستم مبارزه کاملاً جدید توسعه داد. تیم Blober در ادامه گفت:

«هر تغییری معمولاً تغییر دیگری به همراه دارد. با استفاده از زاویه دوربین جدید، ما در حال بازسازی سیستم مبارزه و بخش‌های خاصی از مجموعه، از جمله موارد دیگر هستیم. حالا که شما اساسا [با دوربین روی شانه] “شما می توانید هر چیزی را که جیمز می بیند ببینید، ما می توانیم راه های جدیدی برای حفظ بازیکن در موقعیت خود پیدا کنیم.”

نسخه بازسازی شده Silent Hill 2 در حال حاضر برای رایانه های شخصی و پلی استیشن 5 در حال توسعه است. این بازی به مدت یک سال در انحصار کنسول سونی خواهد بود. در زیر می توانید جدیدترین تصاویر رسمی منتشر شده از این بازی را مشاهده کنید.

  دموی سه ساعته Dying Light 2: Stay Human برای PlayStation Plus Premium

دیدگاهتان را بنویسید