آدونیس در اولین تریلر کرید 3 با دوست دوران کودکی خود مبارزه می کند

مترو گلدوین مایر اولین تریلر کرید 3 به کارگردانی مایکل بی را منتشر کرد. او نقش جردن را بازی کرد.

در میان اخبار سینما و تلویزیون، متوجه شدیم که Metro Goldwyn Mayer (MGM) اولین تریلر Creed III، سومین اسپین آف در مجموعه Rocky را به اشتراک گذاشته است. این فیلم ورزشی یک درام اکشن است مایکل بی جردن در 3 مارس 2023 (12 مارس 1401) منتشر خواهد شد.

در خلاصه داستان Creed 3 آمده است: «پس از تسلط بر دنیای بوکس، آدونیس کرید هم در زندگی حرفه ای و هم در زندگی خانوادگی خود موفق می شود. هنگامی که دامیان، دوست دوران کودکی آدونیس و اعجوبه بوکس سابق، پس از یک محکومیت طولانی زندان به خانه باز می گردد، برای اثبات خود وارد رینگ می شود. رویارویی دوستان سابق فراتر از یک دعوای ساده است. برای تسویه حساب، آدونیس باید آینده خود را برای مبارزه با دامیان به خطر بیندازد. مبارزی که مطلقاً چیزی برای از دست دادن ندارد.”

مایکل بی جردن نه تنها در قسمت سوم فیلم کرید ایفای نقش می کند، بلکه سکان هدایت اولین تلاش کارگردانی خود را نیز به دست می گیرد. کینان کوگلرنویسنده Space Jam: A New Legacy و زک بیلیننویسنده فیلم شاه ریچارد (شطرنج ریچارد) فیلمنامه فیلم کرید 3 بر اساس طرح داستان رایان کوگلرکارگردان و فیلمنامه نویس فیلم Black Panther (پلنگ سیاه) نوشته شده است.

چارلز وینکلر، ویلیام چارتاف و دیوید وینکلر توسط Chartoff-Winkler Productions در ارتباط با Proximity Media. جاناتان گلیکمن، مایکل بی جردن و رایان کوگلر تهیه کنندگی کرید 3 را بر عهده دارند آدام روزنبرگ، سو اوهانیان و زینزی کوگلر آنها به عنوان تولیدکنندگان اجرایی آن عمل می کنند. جالب اینجاست که کرید 3 اولین فیلم راکی ​​است سیلوستر استالونه او در آن حضور ندارد و نقشی ندارد.

  بهترین شرکت بازاریابی دیجیتال را انتخاب کنید

دانلود ویدیو آپارات

دیدگاهتان را بنویسید