اعلام زمان انتشار Kerbal Space Program 2 برای PC به عنوان دسترسی زودهنگام

با اعلام رسمی سازندگان، بازی Kerbal Space Program 2 اواخر امسال در دسترس زودرس بر روی رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

در حالی که Kerbal Space Program 2 قرار بود یک بازی دسترسی زودهنگام سال باشد 2022 انتشار، استودیو Intercept Games، سازنده بازی، و Private Division، ناشر آن، قبلاً اعلام کرده بودند که بازی تا اوایل سال 2023 به تعویق خواهد افتاد. این اولین تاخیر برای بازی نبود، اما خوشبختانه به نظر می رسد که به انتشار آن نزدیک می شویم. تاریخ و -در اواخر امسال شاهد نسخه دسترسی زودهنگام دنباله برنامه فضایی کربال خواهیم بود.

Kerbal Space Program 2 در تاریخ 5 مارس سال جاری (24 فوریه 2023) از طریق فروشگاه Steam به عنوان دسترسی اولیه با قیمت 49.99 دلار در دسترس دارندگان رایانه شخصی قرار خواهد گرفت. متاسفانه اطلاعاتی از تاریخ انتشار نسخه های کنسولی این بازی در دست نیست.

هنوز زمانی برای انتشار آن از Early Access اعلام نشده است سازندگان گفتند تا زمانی که احساس نکنند بازی و تمام ویژگی های آن به سطح کیفی مورد نظر خود نرسیده است، به طور کامل منتشر نخواهد شد. Kerbal Space Program 2 برای اولین بار در Gamescom 2019 رونمایی شد و قرار بود در سال 2020 منتشر شود. با این حال، چند تاخیر وجود داشت. نسخه های کنسولی بازی شامل پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس. سری ایکس باکس اس است.

  تعداد بازیکنان Assassin's Creed Valhalla بیش از 20 میلیون نفر است

دیدگاهتان را بنویسید