رئیس استودیو Obsidian بر علاقه به ساخت بازی Fallout تاکید کرد

رئیس استودیو Obsidian در جدیدترین مصاحبه خود از علاقه خود به ساخت قسمت جدیدی از سری Fallout صحبت کرد.

در آخرین اخبار بازی، فرگوس اورکوهارت Feargus Urquhart که رئیس استودیوی بازی سازی Obsidian است، در آخرین مصاحبه خود با Dualshockers از علاقه و تمایل خود برای ساخت قسمت جدیدی از سری Fallout صحبت کرد.

در گفتگوی Urquhart درباره علاقه او به ساخت بازی جدید Fallout می خوانیم:

زمانی که قصد داریم پروژه های بعدی استودیو را مشخص کنیم، با خود فکر می کنیم که دوست داریم چه بازی هایی بسازیم. و اگر Fallout در لیست نباشد، من را شوکه خواهد کرد. اگر بخواهیم یک بازی Fallout جدید بسازیم، باید با هماهنگی Bethesda و کاری که آنها با سری Fallout انجام می دهند، این کار را انجام دهیم. اما شخصاً امیدوارم قبل از پایان کارم در صنعت بازی، یک بازی Fallout دیگر بسازم.”

علاوه بر رئیس شرکت Obsidian که برای ساخت نسخه جدیدی از سری Fallout ابراز علاقه کرد، تاد هاوارد او همچنین چندی پیش در مورد این سری و ساخت قسمت جدید آن پس از ساخت بازی هایی مانند Starfield و The Elder Scrolls VI صحبت کرد. در عین حال، استودیو Obsidian نیز مانند Bethesda در خلق آثار مختلفی مانند Avowed، The Outer Worlds 2 و شاید حتی برخی آثار دیگر نقش دارد. این موضوع نشان می دهد که هر دو طرف علاقه مند به ساخت دنباله ای برای سری Fallout حداقل تا چند سال آینده درگیر ساخت بازی های مختلف هستند و احتمالاً نباید به این زودی ها انتظار ساخت دنباله ای برای سری Fallout را داشته باشیم.

  بازسازی Silent Hill 2 در مراحل پایانی فرآیند توسعه است

اما نظر شما چیست؟ کدام استودیو دوست دارید دنباله سری Fallout را تولید کند؟ بازی جدیدی از تاد هاوارد و تیم Bethesda یا قسمت جدیدی از Fallout که توسط استودیو obsidian ساخته شده است؟ نظر خود را در مورد زومجی بنویسید.

دیدگاهتان را بنویسید