نویسنده سریال نتفلیکس Death Note مشخص شد

نتفلیکس به تازگی نویسنده و تهیه کننده اجرایی سریال آینده برادران دافر، Death Note را استخدام کرده است.

تیرماه امسال بود نتفلیکس اعلام کرد که در حال ساخت یک سریال لایو اکشن بر اساس مانگای Death Note با همکاری برادران دافر، خالقان سریال Stranger Things است. حالا با توجه به دومی اخبار سینما و تلویزیون، نویسنده سریال Death Note مشخص شد. بر اساس اخبار منتشر شده توسط ددلاین، حلیا عبدالمجید به عنوان نویسنده و تهیه کننده اجرایی سریال «دفتر مرگ» استخدام شده است. گفته می شود عبدالمجید از طرفداران قدیمی مانگا و انیمه Death Note است و به زبان ژاپنی مسلط است.

سریال Death Note توسط Upside Down Pictures که متعلق به برادران دافر است تولید خواهد شد. برادران دافر گفتند که خلق آثار و داستان‌هایی که الهام‌بخش بزرگسالان باشد، بخشی از هدف تأسیس Upside Down Pictures است که برای آن قراردادی چندجانبه با نتفلیکس امضا کردند. همچنین سریال Death Note هیچ ربطی به فیلم Death Note ندارد و قرار است اقتباسی وفادار از مانگای آن باشد.

علاوه بر مجموعه Death Note، سریال The Talisman و یک سریال کاملاً اورجینال توسط جفری آدیس و ویل متیوز، خالقان سریال The Dark Crystal: Age of Resistance، دیگر آثاری هستند که قرار است در این قرارداد پخش شوند. به Upside Down Pictures در شبکه نتفلیکس که تولید خواهد شد. علاوه بر این، نتفلیکس و Upside Down Pictures رسما قراردادی را برای تولید اسپین آف سریال Stranger Things به همراه یک نمایش لایو اکشن بر اساس این سریال امضا کردند.

این سریال بر اساس داستانی از برادران دافر ساخته خواهد شد، اما به احتمال زیاد شخص دیگری وظیفه ساخت سریال را بر عهده خواهد گرفت. زیرا مت و راس دافر قصد دارند بعد از فصل پنجم سریال Stranger Things به پروژه جدید خود بروند. با این حال این سریال هنوز چراغ سبز رسمی دریافت نکرده است. مجموعه مانگای Death Note توسط تسوگومی اوبا و تاکشی اوباتا ساخته شد و بین سال های 2003 تا 2006 برای 12 شماره پخش شد. همچنین انیمیشن Death Note در 37 قسمت بین سال های 2006 تا 2007 تولید و پخش شد.

  واکنش Rockstar به ویدیوهای لو رفته GTA 6 بدون تاخیر در بازی

دیدگاهتان را بنویسید