کار ساخت بازی The Callisto Protocol به پایان رسید

استودیو Striking Distance از اتمام بازی The Callisto Protocol خبر داد.

طی چند وقت گذشته همواره شاهد انتشار اخبار مختلف بازی های ترسناک بوده ایم. کارهایی مانند Resident Evil 4، Silent Hill 2 و Dead Space که با نمایش های اخیر تمام توجهات را به خود جلب کردند. در کنار غول های ژانر وحشت و بقا در دنیای بازی های ویدیویی، Callisto Protocol یکی دیگر از بازی های مورد انتظار این سبک است که طرفداران منتظر تجربه آن هستند.

حالا با اعلام استودیو Striking Distance می دانیم که مراحل ساخت بازی The Callisto Protocol به تازگی به پایان رسیده یا به عبارتی این کار طلایی شده است. کار بسته بندی بازی آغاز شده است و در زمان مقرر نسخه فیزیکی و دیجیتالی Callisto Protocol در اختیار علاقه مندان قرار خواهد گرفت. با توجه به تکمیل پروتکل The Callisto، از این پس تنها وظیفه Striking Distance رفع باگ ها و مشکلات فنی بازی با ارائه آپدیت های پس از عرضه خواهد بود. این استودیو با انتشار این پیام در توییتر از اتمام بازی ترسناک Callisto Protocol خبر داد:

ما بسیار هیجان زده هستیم که تکمیل پروتکل کالیستو را اعلام کنیم. از طرف همه در Striking Distance Studio، از حمایت شما سپاسگزاریم. ما مشتاقانه منتظر دوم دسامبر و اولین تجربه شما در زندان آهن سیاه هستیم.”

پروتکل کالیستو جدیدترین بازی برخی از سازندگان سابق این سری بازی این فضای مرده است. داستان بازی در سیاره مشتری و یک مرکز امنیتی به نام Black Iron اتفاق خواهد افتاد. استودیو Striking Distance اعلام کرده است که گیمرها صحنه های ترسناک زیادی، هوش مصنوعی پویا و موارد دیگر را در این بازی خواهند دید.

  مشخصات رسمی پردازنده های نسل سیزدهم اینتل Raptor Lake فاش شد

مدت زمان تجربه و اتمام بازی بین 12 تا 14 ساعت تخمین زده شده است. همچنین کاربران کنسول نسل نهم می توانند از بازی با نرخ فریم 60 لذت ببرند.

بازی Callisto Protocol در تاریخ 11 دسامبر (2 دسامبر) برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی در دسترس خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید