یکی از بازیگران جدید با انتشار تصویری به ماموریت غیرممکن 7 پیوست

کریستوفر مک کوری کارگردان فیلم Mission: Impossible – Deadly Retribution قسمت اول از حضور بازیگر جدیدی در این فیلم اکشن خبر داده است.

فیلمبرداری و تولید Mission: Impossible – Dead Reckoning قسمت دوم همچنان ادامه دارد و اکنون طبق آخرین اخبار سینما و تلویزیون، حضور یک بازیگر دیگر در ماموریت غیرممکن 7 قطعی و اعلام شد.کریستوفر مک کوری کارگردان دو قسمت آخر فیلم ماموریت غیرممکن با انتشار تصویری جدید از این فیلم اکشن اعلام کرد که ماریلا گاریگا جدیدترین بازیگر زن است. که در فیلم “ماموریت غیرممکن – بخشی از بازپرداخت مردگان” خواهیم دید:

Marilla Garriga در نقشی نامشخص در Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

هیچ صحبتی در مورد نقش گاریگا در Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One وجود ندارد، اما ما یک عنوان برای تصویر می بینیم که می گوید: “ما نمی توانیم از گذشته فرار کنیم.” این ممکن است به احتمال مرتبط بودن این شخصیت با Ethan Hunt اشاره کند، اما در حال حاضر اطلاعات بیشتری منتشر نشده است. گاریگا که بیشتر برای بازی در Bloodline و دو قسمت از NCIS: Los Angeles شناخته می شود، در Mission: Impossible – Dead Reckoning Part Two حضور دارد.

مقاله مرتبط:

  • 6 شیرین کاری تام کروز که می تواند منجر به مرگ او شود

تام کروز، ربکا فرگوسن، هیلی آتول، اسای مورالس، پام کلمنتیف، شی ویگهام، سایمون پگ، هنری سرنی، ونسا کربی، وینگ ریمز، کری الویس، ایندیرا وارما، راب دیلینی، چارلز پارنل، مارک گاتیس، هولت مک‌کالانی، نیک آفرمن و جانت مک‌تیر، از جمله بازیگرانی هستند که در قسمت هفتم و هشتم فیلم «ماموریت غیرممکن» حضور داشتند و به ایفای نقش پرداختند. کریستوفر مک کوری، که او پیش از این کارگردانی و نگارش فیلمنامه Mission Impossible: Rogue Nation و Mission Impossible: Fallout را بر عهده داشت و برای کارگردانی و نویسندگی دو قسمتی Mission: Impossible – Dead Reckoning بازگشت.

  گوگل در حال کار بر روی نسل دوم تراشه تانسور است

Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One برای اکران در 14 ژوئیه 2023 (23 ژوئیه 1402) برنامه ریزی شده است و پس از آن Mission: Impossible – Dead Reckoning قسمت دوم در 28 ژوئن 2024 (8 ژوئیه 1403) برنامه ریزی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید