Capcom هنوز هیچ برنامه مشخصی برای بازسازی Resident Evil: Code – Veronica ندارد

Capcom سال آینده Resident Evil 4 Remake را به عنوان جدیدترین بازسازی مدرن سری Resident Evil منتشر خواهد کرد، اما بدیهی است که پس از آن نباید انتظار بازسازی Code – Veronica را داشته باشیم.

بازسازی Resident Evil 4 سال آینده به طرفداران ارائه خواهد شد. در حالی که در سال های اخیر شاهد انتشار بازی های Resident Evil 2 Remake و Resident Evil 3 Remake بوده ایم، بدون شک بازیکنان امیدوارند که Capcom نسخه های بازسازی شده دیگری از بازی های Resident Evil را که در لیست آثار شماره گذاری شده این سری قرار ندارند، توسعه دهد. بازی Code – Veronica یکی از این آثار است که در تاریخچه کلی این مجموعه بسیار حائز اهمیت است.

طرفداران مدتهاست که خواستار بازسازی Resident Evil: Code – Veronica هستند. به خصوص که وقایع در آن از نظر زمانی مقدم بر رویدادهای Resident Evil 4 است و حتی قبل از نسخه چهارم منتشر شده است. اما آیا کپکام قصد دارد پس از انتشار نسخه بازسازی شده Resident Evil 4، یک بازسازی کامل از این بازی کنسول Dreamcast را توسعه دهد؟ در پاسخ باید گفت که حداقل فعلا اینطور به نظر نمی رسد.

یوشیاکی هیرابایاشیاز تهیه کننده Resident Evil 4 در مصاحبه با رسانه Noisy Pixel در مورد همین موضوع سوال شد و او پاسخ داد که در حال حاضر “هیچ برنامه مشخصی” برای بازسازی Resident Evil: Code – Veronica وجود ندارد. با این حال با توجه به صحبت هایی که «در صورت فراهم شدن فرصت مناسب» امکان اجرایی شدن آن وجود دارد.

البته در لیست بازی های قبلی Resident Evil نامزدهای دیگری نیز وجود دارند که برای ساخت نسخه بازسازی شده به سبک محبوب کپکام عالی هستند. باید دید کپکام پس از عرضه Resident Evil 4 Remake به چه سمت و سویی خواهد رفت. Resident Evil 4 Remake برای عرضه در ۲۴ مارس ۲۰۲۳ (۴ آوریل ۱۴۰۲) بر روی پلتفرم های پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس | Xbox Series S و PC در دست بررسی هستند.

  تاریخ نمایش کرید 3 با بازی مایکل بی جردن به تعویق افتاد

دیدگاهتان را بنویسید