امکان معرفی یک نژاد جدید در Star Wars Eclipse

احتمالاً در بازی Star Wars Eclipse شاهد معرفی نژاد جدیدی از دنیای جنگ ستارگان خواهیم بود.

Star Wars Eclipse سال گذشته در The Game Awards معرفی شد و به نظر می رسد هنوز در مراحل اولیه توسعه است. بنابراین اطلاعاتی که تاکنون منتشر شده بسیار اندک است. با این حال گزارشی جدید به احتمال معرفی نژاد جدیدی از دنیای جنگ ستارگان در این بازی اشاره می کند. همچنین در این گزارش جزئیاتی از داستان و شخصیت های Star Wars Eclipse آمده است.

به تازگی کالین موریارتی در پادکست Sacred Symbols، او اعلام کرد که طبق آنچه که شنیده است، استودیو Quantum Dream هنوز تولید Star Wars Eclipse را آغاز نکرده است. موریارتی سپس مدارکی را که دریافت کرده بود توضیح داد. او گفت این اطلاعات به توصیف کلی یکی از شخصیت های اصلی بازی و انگیزه های او مربوط می شود. سپس موریارتی اعلام کرد دیوید کیج و آدام ویلیامز که آثار قبلی Quantic Dream را نیز نوشته است، مسئولیت نوشتن داستان Star Wars Eclipse را با هم بر عهده دارند.

بازی Star Wars Eclipse از استودیوی Quantic Dream و غریبه مرموز که در گوشه ای نشسته است

در گزارش موریارتی آمده است: «محتوای این پادکست اطلاعاتی درباره پروژه ای به نام Project S که شخصیت اصلی به نام سارا را درگیر می کند، توضیح می دهد. سارا به عنوان یک ورزشکار 30 ساله و عضوی از یک نژاد انسان نما معرفی می شود. این نژاد بر نوعی امپراتوری به نام زرعان حکومت می کرد. مسابقه ای که قبلاً در دنیای جنگ ستارگان دیده نشده بود. این نژاد به تهاجم سیاسی و نظامی خود می بالد، و مانند آنچه در دیگر تولیدات جنگ ستارگان می بینید، تفاوت کمی بین زن و مرد در مورد نقش ها و مسئولیت ها وجود دارد.

  تاریخ پخش فصل 11 American Horror Story اعلام شد.

اما جالب است که وقتی یک زرعان ازدواج می کند، ازدواج او پیامدهای نظامی خاصی دارد. زیرا نسل او تبدیل به یک واحد دولتی شده است که با هم کار می کنند. به نظر می رسد یکی از پیچش های داستانی مربوط به شخصیت سارا باشد. زیرا او خشونت و جنایت همیشگی امپراتوری زاران را دیده و اکنون با قهرمانی به نام زندو که بسیار مهربانتر از مردم امپراتوری است ازدواج کرده است. احتمالاً بخشی از بازی حول محور این دو شخصیت و رابطه آنها می چرخد.

سفینه فضایی در بازی Star Wars Eclipse

امپراتوری در این گزارش به نژاد زاران اشاره دارد و احتمالا ربطی به امپراتوری کهکشانی دوران اسکای واکر از جنگ ستارگان ندارد. به گفته سازندگان، وقایع Star Wars Eclipse حداقل 200 سال قبل از Star Wars Episode 1: The Phantom Menace و در دوران High Republic رخ خواهند داد. در پایان لازم به ذکر است که نمی توان مشخص کرد که آیا محتوای این گزارش جدید موریارتی در بازی نهایی مورد استفاده قرار می گیرد یا خیر. زیرا Quantic Dream از زمان معرفی بازی در مراسم The Game Awards در سال گذشته، جزئیات بیشتری را منتشر نکرده است.

می توانید نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با تیم زومجی در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید