انتشار آپدیت جدید بازی Two Point Campus به مناسبت هالووین

از امروز تا هفته آینده آپدیت جدید بازی پردیس دو نقطه برای هالووین در دسترس است.

طبق معمول در این زمان از سال، یک آپدیت ترسناک دیگر برای بازی منتشر خواهد شد پردیس دو نقطه ای پیشنهاد خواهد شد. این آپدیت از هم اکنون تا اول نوامبر بر روی تمامی پلتفرم ها از جمله رایانه های شخصی، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس در دسترس خواهد بود. Xbox Series S و Nintendo Switch منتشر خواهند شد. با این حال، نسخه سوییچ این به روز رسانی را کمی دیرتر از سایر پلتفرم ها دریافت خواهد کرد.

به روز رسانی جدید این بازی هم در Xbox Game Pass و هم PC Game Pass موجود است که شامل «محتوای جدید زیادی است که پس از پایان رویداد هالووین برای همیشه باقی خواهند ماند». این محتوا شامل «اقلام، لباس‌های قابل تعویض و چالش‌های جدیدی است که باید با فرار از مردگان و انجام وظایف خود تکمیل کنید».

دانلود از آپارات

در ادامه می‌گوید: «مقداری ادویه کدو حلوایی به لاگر خود اضافه کنید. کمپ خود را با مجموعه ای از آیتم های جدید شبح وار تزئین کنید. رادیو Local Two Point Campus نیز توسط آهنگ های ترسناک جدید تسخیر شده است. آیا می خواهید به روشی مدرن جشن بگیرید؟ یکی از لباس های فرم جدید موجود برای دانش آموزان و کارکنان را بپوشید. اعتراف کنید، دیدن یک گرگ، مومیایی یا زامبی که وارد کلاس درس می شود عجیب ترین چیز نیست. “آیا شهرستان دو پوینت را دیده اید؟”

  تایید رسمی ساخت فیلم Community

یک حالت چالشی جدید نیز معرفی می شود که در آن می توانید «مرحله های اردوی مورد علاقه خود را دوباره مرور کنید و آزمایش ها و مصائب جدیدی را تجربه کنید». در نهایت، می‌توانید با Lord Bloguard متحد شوید تا با استفاده از اشراف از اردوگاه خود در برابر حملات زامبی‌ها دفاع کنید.

دیدگاهتان را بنویسید