تریلر فیلم مردی به نام اتو با بازی تام هنکس

سونی پیکچرز تریلر جدیدی از درام کمدی مردی به نام اتو با بازی تام هنکس منتشر کرد.

در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، باخبر شدیم که سونی پیکچرز تریلر جدیدی از فیلم مردی به نام اتو با بازی مردی به نام اتو منتشر کرده است. تام هنکس، بازیگر برنده جایزه اسکار برای فیلم فارست گامپ با طرفداران به اشتراک گذاشت. این فیلم کمدی درام در تاریخ 25 دسامبر (4 دسامبر) در سینماهای منتخب نمایش داده می شود و اکران گسترده آن از 13 ژانویه 2023 (3 بهمن 1401) آغاز می شود.

تریلر جدید فیلم مردی به نام اتو، تام هنکس را در نقش پیرمردی بدخلق به نام اتو نشان می دهد که همیشه از همسایگانش شاکی است. با این حال، زندگی اتو با آمدن همسایگان جدید تغییر می کند. این خانواده چهار نفره سعی می کنند با وجود مقاومت او با او دوست شوند و شرایط را برای همیشه تغییر دهند.

دانلود ویدیو آپارات

مارک فورستر او فیلم مردی به نام اتو را کارگردانی کرد و فیلمنامه آن را نوشت دیوید مگینویسنده رمان سوئدی مردی به نام اووه نامزد جایزه اسکار فردریک بکمن او توانست وارد عرصه نویسندگی شود. تام هنکس کنار ماریانا تروینوبازیگر فیلم “Overboard” (بر روی دریا) راشل کلربازیگر سریال لژیون (لژیون) و مانوئل گارسیا رولفوبازیگر فیلم شش زیرزمینی در این فیلم به ایفای نقش می پردازد.

این فیلم ماجراهای یک بیوه بدخلق و گوشه گیر به نام اتو را دنبال می کند که دارای اصول اخلاقی تغییرناپذیر، عادات روزانه عجیب و غریب و شخصیتی عبوس است. اتو با همه اهالی محله مشکل دارد و همه را زیر نظر دارد. درست زمانی که به نظر می رسد اتو از زندگی دست کشیده است، با اکراه وارد یک رابطه غیرمنتظره با همسایگان جدیدش می شود. او کم کم دچار دگرگونی های ظریف می شود، اما آیا واقعاً می تواند تغییر کند؟

  انتشار تریلر گیم پلی The Division Heartland

تام هنکس ریتا ویلسون و گری گویتزمن از شرکت همسایه Playtone فردریک ویکستروم نیکستر به عنوان تهیه کننده و دیوید مگی، مارک فورستر و رنه ولف آنها تهیه کنندگی اجرایی مردی به نام اتو را بر عهده دارند و استودیوی SF تامین مالی پروژه را بر عهده دارد. پرفروش ترین مردی به نام اووه در سال 2015 برای تولید فیلمی به همین نام به کارگردانی هانس هولم اقتباس شد و نامزد دو جایزه اسکار شد.

دیدگاهتان را بنویسید