دو بازی Mario Party در ماه آینده به سرویس Nintendo Switch Online می آیند

مشترکین Nintendo Switch Online + Expansion Pack می توانند در ماه آینده دو بازی Mario Party را تجربه کنند.

در میان جدیدترین اخبار بازی، باخبر شدیم که نینتندو از عرضه دو نسخه Mario Party به سرویس Nintendo Switch Online + Expansion Pack در اوایل ماه آینده خبر داده است. این شرکت در توییتی جدید اعلام کرد که Mario Party و Mario Party 2 در تاریخ 2 نوامبر به لیست عناوین Nintendo 64 در سرویس Nintendo Switch Online اضافه می شوند و کاربران می توانند آن ها را امتحان کنند.

دانلود ویدیو آپارات

بازی ماریو پارتی به عنوان اولین قسمت از این مجموعه در سال 1999 برای کنسول نینتندو 64 منتشر شد. Mario Party یک بازی مشارکتی 4 نفره است که به بازیکنان اجازه می دهد در 56 مینی گیم به صورت انفرادی یا چند نفره به رقابت بپردازند. بازی Mario Party 2 نیز در سال 2000 در دسترس بازیکنان قرار گرفت و ویژگی ها و مراحل جدیدی را به ارمغان آورد. این دو بازی به سری N64 Nintendo Switch Online اضافه می شوند که در حال حاضر شامل Super Mario 64، The Legend of Zelda: Ocarina of Time، Star Fox 64، Banjo-Kazooie و غیره می شود.

کسانی که می خواهند این دو بازی Mario Party را تجربه کنند، به اشتراک سرویس Nintendo Switch Online + Expansion Pack نیاز دارند. این سرویس اشتراک ویژه نه تنها به کاربران امکان دسترسی به بخش آنلاین آثار را می‌دهد، بلکه به آنها اجازه می‌دهد مجموعه‌ای از بازی‌های کلاسیک NES و SNES، بازی‌های N64 و Sega Mega Drive و همچنین برخی بسته‌های اضافی از بازی‌های Nintendo Switch را تجربه کنند.

  Resident Evil توسط نتفلیکس پس از یک فصل لغو شد

دیدگاهتان را بنویسید