ستاد سمانه، پلتفرم فروش عمده خدمات تامین کننده و پیمانکار، در ایران راه اندازی شده است.

پلت فرم B2B STUFF بر دانش بازار عمده فروشی کالاهای شرکتی و دانش مدیریت خدمات پیمانکاری تجارت شرکتی متمرکز است. پلتفرم های کارکنان از مدیریت اطلاعات سازمان یافته با هوش تجاری استفاده می کنند. بنابراین سیستم های پشتیبان تصمیم گیری هوشمند در مدیریت بازرگانی و بازرگانی سازمان ها و شرکت ها می تواند مدیریت و بهره وری را تا 75 درصد افزایش دهد.

برای ثبت نام در سامانه Stuff و بهره مندی از خدمات ویژه جشنواره این بستر، وارد وبسایت https://stuffco.ir شوید تا در مدت 48 ساعت از فروش آنلاین و خدمات بازاریابی دیجیتال b2b بهره مند شوید.

هوش تجاری یک پدیده نوظهور فناوری اطلاعات است که تمامی فعالان اقتصادی در این صنعت از شاخه هوش مصنوعی تا کسب و کارهای سازمانی سیستماتیک سعی در استفاده از آن دارند.

دانش به دست آمده از هوش تجاری با استفاده از داده ها و رفتار کاربران اینترنت خدمات زیر را ارائه می دهد.

 • سهولت تصمیم گیری توسط مدیران
 • افزایش بهره وری سازمانی کسب و کار
 • کاهش هزینه های سربار در کسب و کار شرکتی
 • گزارش دهی منظم به مدیران و فعالان اقتصادی در فواصل زمانی معین
 • ایجاد رقابت سالم بین کسب و کار سازمانی و شرکتی در آگاهی و اطلاعات، رشد، توسعه و شکوفایی اقتصادی

Staff Market یک فروشگاه آنلاین عمده فروشی و شرکتی آنلاین است که محصولات را از تامین کنندگان به 4 نوع مشتری هدف زیر می فروشد.

 • خریداران عمده و سازمان هایی که نیاز شرکت، کسب و کار یا سازمان خود را تامین می کنند و مصرف کننده کالاها یا تجهیزات فله ای از صنایع مختلف هستند.
 • کسب و کارها، کارخانه ها، رستوران ها و شرکت هایی که مواد اولیه صنعت و تجارت خود را از طریق Staff Market تامین می کنند.
 • تجار، بانکداران و عمده فروشانی که کالاهای تولیدکنندگان و واردکنندگان را از بستر ستاد خریداری و در سایر نقاط بازار به فروش می رسانند.
 • مشتریان صادراتی از کشورهای مختلف از جمله عراق، افغانستان، ترکمنستان، ارمنستان، ترکیه، قطر، عمان و امارات متحده عربی که کالاهای مورد نیاز خود را از ایران وارد کرده و از طریق پلتفرم Staffmarket سفارش می دهند.
  دستگیری هکر فاش کننده ویدیوهای بازی GTA 6

هوش تجاری در کسب و کار سازمانی و شرکتی چیست؟

امروزه سیستم های آنلاین از کاربرد داده کاوی در هوش تجاری سود می برند. هوش مصنوعی مبتنی بر سیستم‌های پردازش تحلیلی آنلاین (OLAP) است که کاربرد هوش تجاری را در مشاغل آنلاین تسهیل می‌کند.

سئو کول

انواع سیستم های موجود در اینترنت اطلاعات را به صورت آنلاین جمع آوری می کنند. جمع آوری اطلاعات در سیستم های مختلف از جمله:

 • مدیریت ارتباط با مشتری
 • سیستم مدیریت اطلاعات
 • برنامه ریزی منابع سازمانی
 • پایگاه داده

پلت فرم Staff دو سرویس اصلی را برای تامین کنندگان و عمده فروشان و موسسات ارائه می دهد:

 • فروش آنلاین کالاهای تولیدی با بازارهای هدف b2b و عمده فروشی
 • دیجیتال مارکتینگ پایه و b2b با استفاده از پیشرفته ترین تکنیک های دنیا

Staff Market، یک سیستم کالا و تجارت عمده فروشی، یک واحد تجارت آنلاین b2b برای شرکت ها در نظر گرفته می شود.

از سال 1400 استف مارکت با انعقاد قرارداد فروش آماده ارائه خدمات به تامین کنندگان در 50 ناحیه صنعتی می باشد.

برای ورود به فروشگاه اصلی Staff Market روی لینک زیر کلیک کنید.

استاف مارکت | فروش عمده و سازمانی

مدیران کسب و کار و فعالان اقتصادی می توانند از موارد زیر برای تصمیم گیری بهینه برای سازمان ها یا شرکت های فعال در صنایع مختلف تجاری استفاده کنند. موقعیت های تصمیم گیری زیر برای مدیران و فعالان اقتصادی در هوش تجاری وجود دارد.

 • گزارش های منظم از سیستم های مدیریت کسب و کار اینترنتی دریافت می کند
 • تجزیه و تحلیل داده ها از مخازن داده های الکترونیکی
 • بررسی سوالات و نظرات کاربران سامانه های آنلاین
  معرفی انیمه فوتبال Ao Ashi Pro

پلت فرم STUFF B2B همچنین داده های کاربران اینترنت را از شرکت های سازمانی و شرکتی ذخیره می کند. سازمان ها و شرکت ها رفتار سازمانی خود را با کار در سیستم های تجارت الکترونیک ثبت می کنند.

کاربرد هوش تجاری در صنایع کسب و کار شرکت های آنلاین

پلتفرم STUFF B2B در رفع نیازهای کسب و کارهای سازمانی فعال است که همزمان دو سیستم اطلاعاتی را مدیریت می کنند. سیستم های تجارت الکترونیک بر تامین نیازهای اساسی سازمانی و خدمات مذاکره تجاری تمرکز و توجه دارند.

سئو کول

رویکرد هوش تجاری مبتنی بر داده های به دست آمده از بازار عمده فروشی نهادی و خدمات مذاکره تجاری در پلتفرم B2B STUFF است. هدف از پیاده سازی هوش تجاری بهبود موارد زیر در کسب و کار سازمانی و شرکتی است.

 • ارائه اطلاعات صحیح به مدیران و صاحبان مشاغل از کاربران آنلاین شرکتی
 • برنامه ریزی دقیق و مناسب برای رشد، توسعه و شکوفایی کلیه مشاغل سازمانی

سیستم خرید و فروش نهادی Staff Market با تهیه کالاهای اساسی عمده و کالاهای عمده یا سازمانی سروکار دارد.

بدین ترتیب؛ جهت خرید عمده کالا از درب کارخانه با سامانه سازمانی خرید و فروش عمده، امکان ایجاد پل ارتباطی مستقیم با فعالان اقتصادی بازار عمده فروشی آنلاین وجود دارد. کاربران سازمانی آنلاین عبارتند از:

 • عمده فروشان و فروشندگان نهادی
 • ارائه دهندگان عمده، نهادی و تناژ
 • تولید کنندگان کالاهای انبوه، کارخانه ها و تولیدات

بهترین کادر خدماتی بستر مناقصه اینترنتی پیمانکاری با حضور کارفرمایان از سراسر کشور آماده ارائه پروژه به پیمانکاران می باشد.

بستر خدمات کارکنان برای مناقصه و پیمانکاری آنلاین، محلی برای ارائه خدمات شرکت های پیمانکاری است.

  حضور عناصر آثار قبلی کوانتوم دریم در بازی Star Wars Eclipse

کارفرمایان سازمانی و شرکتی در بیش از 100 رشته صنعتی آماده ارائه پروژه های خود برای خدمات پیمانکاری می باشند.

پیمانکاران رشته های مختلف صنعتی می توانند با وارد کردن رزومه و سوابق کاری خود حساب کاربری خود را ایجاد کرده و با شرکت در سرویس کارکنان، قیمت پروژه های مختلف در سراسر ایران را پیشنهاد دهند.

ستاد سرويس به عنوان واسطه ايمن خدمات، قراردادهاي طرفين را تضمين مي كند تا پيمانكاران بتوانند بدون نگراني در مورد نحوه پرداخت از سوي كارفرما، پروژه ها را به كارفرما پيشنهاد و اجرا كنند.

بستر Staff با ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ برای پیمانکاران از طریق سامانه Staff Service، بیش از 50 پروژه مرتبط با حوزه پیمانکاران را بدون مشکل به آنها ارائه می دهد.

برای مشاهده سایت Stuff Service به https://stuffservice.ir مراجعه کنید.

از جمله خدمات پرسنل برای تامین کنندگان و پیمانکاران ایجاد حساب کاربری یا فروشگاه ویژه برای آنها می باشد. همه ارائه دهندگان نیروی انسانی و پیمانکاران آنها می توانند اطلاعات کامل در مورد فعالیت ها و شرح وظایف خود را در نمایه کاربری خود بارگذاری کنند.

پرداخت مطمئن و وصول مطالبات فروش یا قرارداد در ایران با سامانه پرسنلی تضمین می شود.

از این پس تراکنش های فروشندگان و پیمانکاران به راحتی و بدون نگرانی از واریز وجه مشتریان با پرداخت امن stuff-pay (stuff-pay) در بستر stuff انجام می شود. کارکنان به عنوان یک واسطه خدمات مالی و حسابداری مالیاتی را به کلیه تامین کنندگان و پیمانکاران ارائه می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید