فیلم Conjuring 4 در حال ساخت است

نیو لاین سینما و برادران وارنر. با نور سبز The Conjuring 4، یک فیلمنامه نویس برای نوشتن فیلمنامه استخدام می کند.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونقسمت جدید The Conjuring در حال ساخت است. دیوید لزلی جانسون-مک گلدریک که قبلاً فیلمنامه The Conjuring 2 و The Conjuring: The Devil Made Me Do It را نوشته بود، توسط New Line Cinema برای نوشتن فیلمنامه The Conjuring 4 استخدام شده است. باکس آفیس و این نویسنده بخشی از این موفقیت است.

پیتر سافران و جیمز وان که در هر قسمت از سری فیلم های احضار بازی کرده اند، به عنوان تهیه کنندگان The Conjuring 4 بازمی گردند. مجموعه فیلم احضار، داستان لورن و اد وارن را دنبال می کند که با حوادثی فراطبیعی و ترسناک روبرو می شوند و باید این معما را حل کنند. انتظار می رود پاتریک ویلسون و ورا فارمیگا که به ترتیب در هر سه قسمت The Conjuring و Annabelle Comes Home نقش اد وارن و لورن وارن را ایفا کردند، برای The Conjuring 4 بازگردند، اما در حال حاضر قراردادشان با New Line Cinema تمام شده است.

فیلم The Nun 2 به عنوان هشتمین و آخرین فیلم از مجموعه احضارها شناخته می شود که هم اکنون در فرانسه جلوی دوربین رفته است. دنباله The Nun برای اکران در 8 سپتامبر 2023 (17 سپتامبر 1402) برنامه ریزی شده است. فیلم Conjuring در سال 2013 اکران شد و توانست بیش از 320 میلیون دلار در باکس آفیس جهانی بفروشد که با توجه به بودجه 20 میلیون دلاری این فیلم ترسناک، به موفقیتی عظیم و سرآغاز موفقیت آمیز درآمدزایی تبدیل شد. .

  به روز رسانی رابط کاربری 4.1 مبتنی بر اندروید 12 برای گلکسی A52 منتشر شده است

دیوید لزلی جانسون-مک گلدریک علاوه بر دو اپیزود The Conjuring، فیلمنامه هایی برای آثار دیگری مانند یتیم، خشم تایتان ها، کلاه قرمزی، آکوامن، یتیم: اولین کشتن و 14 قسمت از The Walking Dead نوشته است. کار خود را داشته و اخیرا فیلمنامه فیلم Aquaman and the Lost Kingdom به کارگردانی جیمز وان را نوشته است.

دیدگاهتان را بنویسید