فیلم Zatana تولید HBO Max را متوقف کرد و امکان احیای آن در شبکه دیگری وجود داشت

Zatanna از DC Universe که قرار بود برای HBO Max تولید شود، حالا باید به دنبال خانه و شبکه دیگری باشد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونزتانا باید به دنبال یک خانه جدید باشد. طبق گزارش هالیوود ریپورتر، فیلم Zatanna دیگر برای HBO Max تولید نخواهد شد و تولید آن متوقف شده است. در حال حاضر برادران وارنر جی جی آبرامز از Discovery و Bad Robot تصمیم گرفته اند سریال Constantine و فیلم Zatanna را در شبکه های دیگر عرضه کنند و خانه جدیدی برای آنها پیدا کنند.

در حال حاضر مشخص نیست که کدام شبکه به این پروژه ها علاقه دارد، اما انتظار می رود این پروژه ها دنیای تلویزیونی از شخصیت های DC را تشکیل دهند. فنل زمرد کارگردان فیلم زن جوان امیدوار کننده محبوب شد و نامزد 3 جایزه اسکار در رشته های بهترین فیلم، بهترین کارگردانی و بهترین فیلمنامه اورجینال شد و نوشتن فیلمنامه زتانا را بر عهده دارد اما این فیلم در حال حاضر کارگردانی ندارد.

هالیوود ریپورتر خاطرنشان کرد که آبرامز هنوز در حال مذاکره با دی سی در مورد پروژه های دیگر است، اما در حال حاضر اطلاعات بیشتری در دسترس نیست. این یکی از آخرین پلان های برادران وارنر است. کشف برای کاهش تولید برای کاهش هزینه‌ها، و شرکت تصمیم گرفت بیشتر در فیلم‌های پرفروش سرمایه‌گذاری کند، و آینده پروژه‌های فرنچایز دیگر DC، پخش از طریق سرویس‌های پخش، در حال حاضر نامشخص است.

شخصیت زتانا از گاردنر فاکس و مورفی اندرسون خلق و اولین بار در سال 1964 معرفی شد که ارتباط نزدیکی با جان کنستانتین دارد. Zatanna همچنین بخشی از سریال Justice League Dark است که توسط آبرامز و توسط Bad Robot برای HBO Max تولید خواهد شد.

  سایت رایگان ثبت نام لاتاری آمریکا برای ایرانیان

دیدگاهتان را بنویسید