معرفی بازی موبایل Project: Drift 2 برای عاشقان دریفت

در این مقاله از زومجی Project: Drift 2 را به شما معرفی کرده ایم که در آن می توانید با ماشین های مختلف با آزادی بسیار زیاد بدلکاری های مختلف انجام دهید.

بازی های اتومبیل رانی همیشه یکی از پرطرفدارترین بازی های موبایلی بوده اند که با تنوع خوبی که در این سال ها پیدا کرده اند توانسته اند هر نوع مخاطبی را به خود جذب کنند. مجموعه بازی های آسفالت استودیو گیم لافت را شاید بتوان یکی از معروف ترین این آثار دانست که تقریبا تمامی علاقه مندان به بازی های ویدیویی یکی از نسخه های این مجموعه را تجربه کرده اند. بازی های دیگری نیز وجود دارد که هر کدام طرفداران خاص خود را دارند. برخی از استودیوهای بازی سازی با تمرکز بر موضوعی خاص سعی در جلب توجه مخاطبان خود دارند.

به عنوان مثال، در تمام بازی های آسفالت شما باید با بازیکنان دیگر به صورت چند نفره یا مثلا درون بازی رقابت کنید. مسابقه ترافیک تمام تلاش خود را بکنید تا از برخورد با اتومبیل های دیگر جلوگیری کنید و امتیاز بالاتری کسب کنید. در این مطلب از سری مقالات ارائه بازی های موبایلی به سراغ بازی Project: Drift 2 رفتیم که در آن باید سعی کنید با ماشین های مختلف بدلکاری انجام دهید یا بیشتر اوقات دریفت کنید!

پروژه: بازی موبایل Drift 2


گیم پلی Project Drift 2

قسمت سفارشی سازی بازی بسیار جذاب و بزرگ است و شما می توانید تقریبا تمام قسمت های ماشین را چه در داخل و چه در خارج شخصی سازی کنید که به عنوان یک بازی موبایل منحصر به فرد است.

  هدیه رایتل به خبرنگاران 200 گیگابایت اینترنت است

بازی Project: Drift 2 شامل دو حالت آفلاین و آنلاین است و تمام جذابیت آن در حالت آنلاین است که می توانید با دیگر بازیکنان در محیط حرکات مختلفی انجام دهید که بازی را بسیار هیجان انگیز می کند. در شروع هر بازی می توانید یکی از ماشین های موجود را انتخاب کنید و سپس محیط مورد علاقه خود را برای اجرا انتخاب کنید. قبل از شروع بازی باید یکی از 6 حالت رانندگی را انتخاب کنید که بستگی به تجربه شما از بازی دارد. به عنوان مثال، در حالت Basic همه چیز ساده است و پیچیدگی خاصی ندارد، اما در حالت Pro همه چیز دشوار می شود.

در حال حاضر 10 محیط مختلف وجود دارد که می توانید در آنها رانندگی کنید و به دلیل تنوع خوب هر کدام از تکراری شدن بازی جلوگیری می کنند. البته در ابتدای بازی تنها 3 مورد از آن ها رایگان است و باید با کسب امتیاز محیط های دیگر را باز کنید. همانطور که گفته شد، قسمت آنلاین بازی بسیار جذاب است. پس از ورود به این بخش، با لیستی مواجه می شوید که در واقع اتاق هایی است که می توانید به آنها اضافه کنید. پس از ورود باید دوباره یکی از همان 6 حالت را انتخاب کنید و سپس با سایر بازیکنان در آن محیط شروع به انجام حرکات مختلف کنید.

هم به صورت آفلاین و هم آنلاین می توانید با انجام حرکات مختلف امتیاز و سکه به دست آورید و در وسط امتیاز جمع آوری کنید و در قسمت های دیگر بازی از آنها استفاده کنید. در قسمت فروشگاه می توانید خودروهای متنوعی را که در تعداد و تنوع بسیار زیاد هستند مشاهده و خریداری کنید و همچنین هر یک از آنها را از نقطه نظر و نظرات مختلف ارتقا دهید. قسمت سفارشی سازی بازی بسیار جذاب و بزرگ است و تقریباً می توانید تمام قسمت های ماشین را چه در داخل و چه بیرون شخصی سازی کنید که به عنوان یک بازی موبایلی منحصر به فرد است. برای کنترل ماشین در محیط های مختلف بازی، بازیکن دارای چهار عنصر ترمز دستی، گاز، دنده عقب و جهت چپ و راست است. البته در ابتدای بازی استفاده از آنها کمی سخت به نظر می رسد، اما با گذشت زمان و تجربه مهارت استفاده صحیح از آنها را به دست خواهید آورد.

  علاقه وینس گیلیگان به ساخت یک بازی شبیه به GTA از دنیای Breaking Bad

تب فروشگاه بازی Project Drift 2

گرافیک ویژه به کار رفته در Project: Drift 2 با تم کارتونی آن بازی را بسیار جذاب کرده بود. این مشکل در آیکون ها و تقریبا تمام قسمت های بازی دیده می شود. همچنین اگرچه موسیقی از تنوع خوبی برخوردار نیست، اما خسته کننده نیست و در حین رانندگی از شنیدن آن لذت خواهید برد. Project: Drift 2 Bycodec Games یک تجربه خوب و هیجان انگیز دریفت با ماشین است و اگر از علاقه مندان به این سبک از بازی ها هستید، قطعا آن را دوست خواهید داشت.

بازی Project: Drift 2 هم اکنون برای اندروید و آیفون در دسترس است و می توانید آن را از لینک های زیر دانلود کرده و از تجربه آن لذت ببرید.

دانلود پروژه: بازی Drift 2

دیدگاهتان را بنویسید