چهره واقعی جنگ را در تریلر جدید بازی All Quiet on the Western Front نشان دهید

نتفلیکس تریلر جدیدی از درام جنگی All Quiet on the Western Front به نویسندگی و کارگردانی ادوارد برگر منتشر کرد.

در میان آخرین اخبار سینما و تلویزیون، متوجه شدیم که نتفلیکس تریلر کامل درام جنگی All Quiet on the Western Front را به اشتراک گذاشته است. این فیلم حماسی در 28 اکتبر در نتفلیکس به نمایش درآمد و اکنون در سینماهای منتخب پخش می شود.

دانلود ویدیو آپارات

تریلر فیلم All Quiet on the Western Front تغییر تدریجی گروهی از سربازان جوان آلمانی را نشان می دهد که واقعیت تکان دهنده جنگ آنها را برای همیشه تغییر می دهد. این تریلر نگاهی اجمالی به چالش‌هایی که آنها در میدان جنگ با آن‌ها روبرو هستند را نشان می‌دهد، جایی که تمام تلاش خود را برای زنده ماندن برای لذت همرزمانشان می‌کنند.

ادوارد برگر او نویسندگی و کارگردانی فیلم همه ساکت در جبهه غرب را بر عهده داشت. آلبرشت خنده دار است (بازیگر فیلم Fabian: Going to the Dogs) در نقش استانیسلاو کاتیچینسکی، آرون هیلمر (بازیگر جزیره) در نقش مربی پل، موریتز کلاوس (بازیگر فیلم قتل های کوچک) ادین حسنوویچ (بازیگر Blame Passing) آدریان گرونوالد (بازیگر سریال صفر) تیبو د مونتالمبر (بازیگر فیلم شاه) دیوید استریسو (بازیگر فیلم The Counterfeiters) و دانیل برول (کاپیتان آمریکا: بازیگر جنگ داخلی) در این فیلم بازی می کنند.

در خلاصه داستان فیلم All Quiet on the Western Front می خوانیم: «این فیلم داستان هیجان انگیز یک سرباز آلمانی جوان در جبهه غربی جنگ جهانی اول را روایت می کند. پل و رفقایش به طور مستقیم تجربه می کنند که چگونه سرخوشی اولیه جنگ در طول نبرد برای زندگی خود و دیگران در سنگر به ناامیدی و اضطراب تبدیل می شود. ادوارد برگر مالت گرونرت، دانیل دریفوس، لزلی پترسون و ایان استوکل آنها به عنوان تهیه کننده این فیلم جنگی کار کردند.

  نقد و بررسی بازی The Last of Us Part 1

دیدگاهتان را بنویسید