کلاه ایمنی راننده فرمول 1 فرانسوی با طرح اسپایدرمن

استبان آکن، راننده فرانسوی تیم آلپاین، با کلاه ایمنی با طرح مرد عنکبوتی در گرندپری آستین آمریکا شرکت کرد و دیده شد.

اگرچه همیشه شاهد حضور بازیگران و دیگر افراد مشهور در مسابقات فرمول 1 هستیم، اما این بار یکی از رانندگان این مسابقات خبرساز شد. استبان آکون راننده فرانسوی تیم آلپاین تصمیم گرفت کلاه ایمنی با چهره مرد عنکبوتی به سر کند و در مسابقات جایزه بزرگ آستین در ایالت تگزاس آمریکا شرکت کند. او عکس هایی از کلاه خود را به اشتراک گذاشت و از مرد عنکبوتی به عنوان ابرقهرمان مورد علاقه خود نام برد:

علاوه بر این، تیم آلپاین عکس‌های بیشتری از آکون با کلاه ایمنی مرد عنکبوتی منتشر کردند. همچنین، در یک تصویر عالی دیگر، می توانید Ekon را به همراه دو پسر دیگر از Alpine Garage مشاهده کنید که حرکت سه شخصیتی نمادین Spider-Man را در مقابل گاراژ Team Alpine بازسازی می کنند و ظاهری عالی با طرفداران به اشتراک می گذارند:

مسابقه اصلی جایزه بزرگ آستین امشب ساعت 22:30 به وقت ایران در ایالت تگزاس برگزار می شود و آکون مسابقه را از خط شماره 17 آغاز می کند. آکن در حال حاضر هم تیمی فرناندو آلونسو، راننده اسپانیایی برنده شده است. 2 قهرمانی جهان، و سال آینده او با پیر گاسلی، دیگر راننده فرمول 1 فرانسوی، در تیم آلپاین شریک خواهد شد. اکنون آکون با 78 امتیاز از هم تیمی خود در رده هشتم مسابقات قهرمانی فرمول 1 2022 قرار دارد و سال گذشته برای اولین بار در مسابقه جایزه بزرگ مجارستان پیروز شد.

  شورای مسابقه یقه و ماهیتابه را گرفت

دیدگاهتان را بنویسید