Redmi Note 12 Pro Plus با صفحه نمایش خمیده و پردازنده Dimension 1080 در راه است


خرید بلیط هواپیما از Safarmarket

شیائومی اخیراً اشاره کرده است که رویداد معرفی گوشی های سری Redmi Note 12 را در ماه جاری برگزار خواهد کرد. هنوز از جزئیات مدل های این سری اطلاعی نداریم، اما به نظر می رسد در ابتدا شاهد عرضه سه گوشی از جمله Redmi Note 12، Note 12 Pro و Note 12 Pro Plus باشیم. البته با توجه به سابقه سری نوت ردمی، می توان انتظار داشت که سری نوت 12 به سه مدل محدود نشود و به مرور زمان مدل های بیشتری به آن اضافه شود.

اما در حال حاضر، پیش از رویداد رسمی، تنها می‌توانیم روی برخی سرنخ‌های فاش شده تمرکز کنیم، مانند تصویر تبلیغاتی اخیرا منتشر شده که به نظر می‌رسد یکی از گوشی‌های سری ردمی نوت 12 (احتمالا ردمی نوت 12 پرو پلاس) را با نمایشگر نشان می‌دهد. . منحنی نشان می دهد. طبیعتاً انحنای صفحه ایجاب می کند که پنل مورد نظر OLED باشد.

Redmi Note 12 Pro Plus

همانطور که گفتیم هنوز جزئیات زیادی در مورد مشخصات سخت افزاری گوشی های Redmi Note 12 وجود ندارد، اما گفته می شود مدل های Pro دارای تراشه پردازنده Dimension 1080 هستند. اما مهمترین چیزی که باید روی آن تمرکز کرد، توانایی آن در کار با یک دوربین 200 مگاپیکسلی است. بنابراین انتظار دیدن دوربین 200 مگاپیکسلی حداقل در یکی از گوشی های سری ردمی نوت 12 اصلاً غیر منطقی نیست.

اگر دوباره روی بنر تبلیغاتی شیائومی برای سری ردمی نوت 12 تمرکز کنیم، می بینیم که در این گوشی ها به «دو فناوری بزرگ» اشاره شده است که یکی از آن ها «اول جهان» است. همچنین می دانیم که Redmi Note 12 Pro Plus دارای گواهینامه شارژ 210 واتی است و شاید این یکی از ویژگی هایی باشد که شیائومی به آن اشاره می کند. اما این فقط حدس و گمان است و مطمئناً در روزهای آینده اخبار بیشتری از سری جذاب Redmi Note 12 و مشخصات گوشی های آن به بیرون درز خواهد کرد. پس حتما در روزهای آینده با دی جی همراه باشید.

  بخش چندنفره آنلاین GoldenEye در انحصار نسخه نینتندو سوییچ است


دیدگاهتان را بنویسید