ارتقا بصری قابل توجه Silent Hill 2 Remake نسبت به نسخه اصلی در یک ویدیوی جدید نشان داده شده است

YouTuber ElAnalistaDeBits ویدیوی جدیدی را در مقایسه بازسازی Silent Hill 2 با نسخه اصلی به اشتراک گذاشته است.

پس از گمانه زنی ها و شایعات بی پایان، سرانجام کونامی آینده سری بازی های Silent Hill را فاش کرد. در کنار بازی Silent Hill f و محصولی جداگانه به نام Silent Hill: Townfall، طرفداران باید منتظر باشند تا بازسازی کامل بازی Silent Hill 2 را تجربه کنند که مراحل ساخت آن را در استودیوی لهستانی Bloober Team پشت سر می گذارد.

با توجه به اینکه بیش از 2 دهه از انتشار نسخه اصلی Silent Hill 2 می گذرد، جای تعجب نیست که نسخه بازسازی شده از نظر بصری و فنی پیشرفت های زیادی داشته باشد. یک یوتیوب به نام ElAnalistaDeBits اخیراً با پخش ویدیوی جدیدی که این دو نسخه را با هم مقایسه می کند، برخی از این تغییرات را به نمایش گذاشته است.

دانلود از آپارات

اگرچه استودیوی Bloober Team در زمینه ساخت برخی بازی ها عملکرد چندان خوبی نداشته است، اما این سازنده همیشه در زمینه بصری بازیکنان را تحت تاثیر قرار می دهد و بدون شک با بازی Silent Hill 2 Remake می خواهد پا را فراتر بگذارد. بازسازی Silent Hill 2 پیشرفت های قابل توجهی را در بسیاری از زمینه ها نشان می دهد، از محیط، شخصیت ها و مدل های هیولا گرفته تا اثرات جوی مانند مه غلیظی که شهر را پوشانده است.

مدتی پیش استودیو Blubber Team تایید کرد که Silent Hill 2 Remake با Unreal Engine 5 ساخته خواهد شد و صفحه نمایش بارگذاری نخواهد داشت. گزارش ها حاکی از آن است که این استودیو با محدودیت های زیادی برای تغییر یا گسترش محتوای بازی در جریان ساخت نسخه بازسازی شده Silent Hill 2 مواجه بوده است.

  تبلت اندرویدی ارزان قیمت «Moto Tab G62» معرفی شد.

کونامی هنوز تاریخ انتشار نسخه بازسازی شده Silent Hill 2 را اعلام نکرده است، اما این بازی در زمان عرضه برای کاربران رایانه های شخصی و پلی استیشن 5 در دسترس خواهد بود. این بازی حداقل به مدت یک سال در انحصار کنسول سونی است و سپس بر روی پلتفرم های بیشتری عرضه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید