اعلام مدت زمان تجربه بازی Lies of P

استودیو Neowiz Games زمان مورد نیاز برای تجربه داستان اصلی بازی Lies of P را اعلام کرده است.

بازی اکشن RPG Lies of P جدیدترین اثر استودیو Neowiz است که به دلیل سبک روحی و شباهت هایش به بازی محبوب Bloodborne مورد توجه قرار گرفت. این بازی از زمان عرضه اولیه خود، در چند ماه گذشته هیجان قابل توجهی را در بین طرفداران این سبک ایجاد کرده است و در هر نمایشی نویدبخش بوده است. با توجه به این نمایش ها، به نظر می رسد استودیو Neowiz در طراحی محیط، سیستم مبارزه و دپارتمان هنر سوابق مناسبی دارد. حال این سازنده در خبری جدید به زمان مورد نیاز برای امتحان این بازی اشاره کرده است که خبر خوبی برای علاقه مندان به محتوای طولانی خواهد بود.

Choi Ji-won کارگردان بازی Lies of P در مصاحبه جدید خود اعلام کرد که داستان اصلی بازی حدود 30 ساعت طول خواهد کشید. با این حال، اگر بازیکنان درگیر محتوای جانبی شوند و ماموریت های اختیاری را انجام دهند، زمان پخش به 60 ساعت افزایش می یابد. جی وون گفت: “اگر قسمت اصلی بازی را بازی کنید، حدود 30 ساعت طول می کشد. اما اگر تمام محتوای پنهان بازی را کاوش کنید، حدود 60 ساعت طول می کشد.”

پینوکیو و شمشیر بلندش وارد تاریکی دروغ های پی می شوند

جی وون همچنین توضیح داد که بازیکنانی که تجربه کوتاه‌تر و محدودتری را ترجیح می‌دهند، می‌توانند Lies of P را گام به گام با توجه به سبک بازی خود تجربه کنند. بنابراین هر یک از مراحل آن تقریباً 10 ساعت طول می کشد و ویژگی های منحصر به فردی خواهد داشت. کارگردان The Lies of P افزود: هر مرحله حدود 10 ساعت طول می کشد تا به طور کامل تجربه شود که هر مرحله دارای ویژگی ها و ویژگی های متفاوتی است. اگر هر مرحله را در یک نوبت و به صورت یک بازی کوتاه بازی کنید، مرحله به مرحله از تجربه لذت خواهید برد.”

  پروژکتور فری استایل می تواند سقف اتاق خواب را به صفحه فیلم تبدیل کند! [CES 2022]

بازی Lies of P قرار است در سال 2023 بر روی پلتفرم رایانه های شخصی و کنسول های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس عرضه شود. Xbox Series S منتشر خواهد شد. این بازی در روز اول انتشار در سرویس Game Pass در دسترس خواهد بود.

می توانید نظرات خود را در مورد اخبار بازی Lies of P با تیم زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید