انتشار تریلر رسمی سریال 1899 اثر جدید سازندگان دارک و نتفلیکس

امروز نتفلیکس تریلر جدید و رسمی 1899 را منتشر کرد، اثری جدید از سازندگان سریال Dark که نگاه بهتری به اتفاقات این سریال ارائه می کند.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونتریلر جدیدی از سریال 1899 منتشر شد. نتفلیکس بعد از پخش چند تیزر کوتاه بالاخره امروز تریلر رسمی و طولانی این سریال را منتشر کرد که سریال جدید سازندگان سریال Dark است که طی آن شاهد یک تریلر بهتر هستیم. و بیشتر -نگاهی کامل به وقایع سریال از سال 1899. در طول این تریلر شاهد یک شی مرموز و افرادی هستیم که به تدریج در یک کشتی با مهاجران مختلف باعث ایجاد اتفاقات غیرعادی می شوند و در زیر می توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

علاوه بر تریلر، نتفلیکس به تازگی پوستر رسمی سریال 1899 را منتشر کرده است که در ادامه می توانید آن را مشاهده کنید:

پوستری جدید از سری 1899

سریال 1899 قرار است در 17 نوامبر سال جاری (26 نوامبر) از نتفلیکس پخش شود. این سریال در 8 قسمت تولید شده و اثری چند زبانه خواهد بود اما زبان اصلی سریال انگلیسی معرفی شده است. سریال 1899 قرار است داستان کشتی حامل مهاجران را روایت کند. این کشتی حاوی مهاجرانی از کشورهای مختلف قاره کهن (اروپا) است و قرار است مهاجرانی را در مسیر لندن به نیویورک جابجا کند که طی آن وقایع برای آنها رخ خواهد داد.

سریال 1899 که داستانی کاملا بدیع دارد، داستان مسافران این قایق را روایت می کند که از کشورهای مختلف اروپایی هستند و با امیدها و رویاهای تازه برای زندگی بهتر در قرن جدید کشور خود را به مقصد آمریکا ترک کرده اند. وقتی کشتی مهاجر دیگری را در دریا کشف می‌کنند، سفرشان تغییری غیرمنتظره پیدا می‌کند. آنچه قبلاً به آنها وعده داده شده بود به یک کابوس وحشتناک تبدیل می شود.

  Najkorzystniejsze Automaty Do Konsol Z Dobrym Zarobkiem W Vegas Vulkan Online Kasynie

امیلی بیچام، آندریاس پیچمن، آنئورین برنارد، میگل برناردو، ماچی موسیاو، لوکاس لینگارد تونسن، روزالی کریگ، کلارا روزاگر، ماریا ارولتر، یان گائل، ماتیلد الیور، خوزه پیمنتائو، ایزابلا وی، گابی وانگ، الکساندر ادلین، جوناس بلوک ویلم و آنتون لسراز جمله بازیگرانی هستند که از سال 1899 در این سریال حضور داشتند و به ایفای نقش پرداختند. باران بو هیت و یانتی فریزسازندگان سریال Dark مسئولیت ساخت این سریال ترسناک را بر عهده دارند.

دیدگاهتان را بنویسید