بازسازی Silent Hill 2 در مراحل پایانی فرآیند توسعه است

به گفته پیوتر بابنو، سرپرست استودیو Bloober Team، مراحل ساخت بازی Silent Hill 2 Remake از حدود 3 سال پیش آغاز شده و در حال حاضر در مرحله نهایی قرار دارد.

پیوتر بابنو، سرپرست تیم بلوبر، طی مصاحبه خود در رویداد روز نوآوری GPW، اعلام کرد که سایلنت هیل 2 بازسازی شده است. سه سال از ساخت آن می گذرد و اکنون که این بازی به تازگی برای طرفداران رونمایی شده است، در آخرین مراحل ساخت آن هستیم. با این حال هنوز تاریخ انتشار خاصی برای این بازی ترسناک مشخص نشده است.

رئیس Blubertim در ادامه اشاره کرد که کونامی به زودی جزئیات تاریخ انتشار Silent Hill 2 Remake را به اطلاع عموم خواهد رساند. او همچنین تایید کرد که کل بودجه ساخت این بازی توسط این ناشر ژاپنی تامین شده است.

فضا برای بازسازی Silent Hill 2

بازی Silent Hill 2 Remake در حال حاضر برای پلی استیشن 5 و رایانه های شخصی در حال توسعه است. این بازی به مدت یک سال در انحصار کنسول نسل نهم سونی خواهد بود.

این بازی در ادامه مسیر نسخه اصلی خود برای کنسول PS2، داستان جیم ساندرلند را روایت می کند که پس از دریافت نامه ای از مری، همسر متوفی خود، برای یافتن ردی از او به شهر سایلنت هیل می آید. نسخه ریمستر شده این بازی با همکاری دو نفر از چهره های کلیدی نسخه اصلی بازی در سال 2001 یعنی ماساهیرو ایتو و آکیرا یامائوکا ساخته شده است.

  Honor 70، Honor Pad 8 و Honor Magic Book 14 به صورت جهانی عرضه شدند

دیدگاهتان را بنویسید