بهبود مکانیک بازی God of War در God of War Ragnarok

به گفته کارگردان God of War Ragnarok، سانتا مونیکا بیشتر بر روی بهبود مکانیک نسخه 2018 تمرکز دارد تا ایجاد ویژگی های جدید.

با انتشار بازی God of War در سال 2018، سانتا مونیکا توانست حس آشنای نسخه های قبلی این سری را برای طرفداران حفظ کند و علاوه بر توسعه و ایجاد مکانیک های جدید مشابه میزان تغییرات آن در فرنچایزهای کمتر. که دستاورد بسیار ارزشمندی است. بنابراین بدیهی است که سانتا مونیکا در ساخت دنباله این بازی کمتر به توسعه و خلق مکانیزم های جدید فکر خواهد کرد.

در همین رابطه اریک ویلیامز، کارگردان بازی God of War Ragnarok در مصاحبه خود با مجله GamesRadar نکاتی را بیان کرده است. ویلیامز در مورد بهبود مکانیک بازی God of War در نسخه جدید توضیح داد:

اعتصابات همیشه یک گام مهم در نظر گرفته نمی شوند. قرار است اصلاح شوند و به خصوص از نظر روایی داستان قبلی را ادامه دهند. بازسازی یک بازی کامل زمان زیادی می برد و ما باید آن را بپذیریم. اگر راه‌اندازی مجدد را دوست داشتید، ما آن را با چند ارتقاء باز می‌گردانیم.”

کریتوس و آترئوس سوار بر قایق در God of War Ragnarok

ویلیامز در ادامه به نمونه‌هایی از مکانیک‌هایی اشاره کرد که از نسخه 2018 در God of War Ragnarok اصلاح یا ارتقا یافته‌اند، از جمله کلاغ‌های اودین، صندوق‌های نورنیر، پیشرفت‌هایی در سیستم مبارزه برای ایجاد تجربه‌ای فراگیرتر:

برای مثال، با کلاغ‌های اودین، فکر می‌کنم از دیدن اینکه آن‌ها داستان خاص خود را دارند و در پایان بازی نقطه اوج خود را دارند، شگفت‌زده خواهید شد. حتی با صندوق‌های نورنیر، راه متفاوتی داریم که به آن‌ها می‌گوییم که هدفشان را توضیح دهند که چگونه و چرا در جایی هستند که آنها را پیدا می‌کنید. ما سعی می کنیم تاریخچه همه آن چیزها را به تصویر بکشیم تا همه چیز در دنیای بازی معنا پیدا کند. اما در عین حال چیزهای کاملاً جدیدی نیز داریم. بنابراین فکر می کنم آنها مفید خواهند بود و دلیلی برای نادیده گرفتن آنها وجود ندارد.”

  1xbet Uz: Официальный Сайт Обзор Бк 1хбет В Узбекистане

همانطور که طرفداران سری God of War می دانند، داستان God of War Ragnarok قرار است پایانی بر حماسه کریتوس در شمال باشد و این بدان معناست که ادامه داستان سریال در اسطوره های دیگر ادامه خواهد داشت. زمین ها باید دید استودیو سانتا مونیکا چگونه تکامل خواهد یافت و اثری کاملا جدید و متفاوت برای ادامه این مجموعه خلق خواهد کرد.

بازی God of War Ragnarok قرار است در تاریخ 18 نوامبر سال جاری بر روی کنسول های پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4 عرضه شود.

دیدگاهتان را بنویسید