تمایل جدی اسکار آیزاک برای تولید فیلم متال گیر سالید

اسکار آیزاک در مصاحبه ای با کمیک بوک مدیا تمایل خود را برای تولید اقتباس سینمایی از متال گیر سالید ابراز کرد.

در اخبار اخیر سینما و تلویزیون متوجه شدیم که اسکار آیزاک تمایل خود را برای تولید فیلم متال گیر سالید اعلام کرد. اثری که مدت هاست در حال توسعه بوده است. این بازیگر آمریکایی در مصاحبه با رسانه کامیک بوک گفت: ما می خواهیم این اتفاق بیفتد. هیجان زده باش. فیلمنامه چطوره؟ داستان او چیست؟ چه مفهومی داره؟ […] امیدواریم به نتیجه برسد. چون پتانسیل زیادی دارد. این یک بازی عالی است و من آن را دوست دارم.”

سال گذشته، Deadline گزارش داد که بالاخره اسکار آیزاک برای نقش اصلی در Metal Gear Solid در نظر گرفته شده است. جردن وگت-رابرتسکارگردان فیلم Kong: Skull Island سکان این اقتباس را بر عهده می گیرد. این پروژه چندین سال است که در مراحل مختلف توسعه قرار دارد.

سری بازی های Metal Gear 1980 توسط هیدئو کوجیما انجام شد. اولین بازی Metal Gear در سال 1987 بر روی پلتفرم MSX2 در دسترس کاربران اروپایی و ژاپنی قرار گرفت. این سری پس از انتشار بازی Metal Gear Solid در سال 1998 برای پلی استیشن به شهرت رسید. اثری که از آن به عنوان اولین بازی سری جدید یاد می شود. هیدئو کوجیما تا سال 2015 روی این سری کار کرد که در نهایت منجر به پایان رابطه سازنده بازی با کونامی شد.

اگرچه فیلم Metal Gear Solid در طول توسعه با مشکلاتی مواجه شد، اما در طول سال‌ها اقتباس‌های زیادی از آن ساخته شده است. از جمله این آثار می توان به فیلم Uncharted اشاره کرد تام هالند، ستاره فیلم های مرد عنکبوتی را به عنوان ناتان دریک انتخاب کرد. اقتباس تلویزیونی از بازی The Last of Us استودیو ناتی داگ پدرو پاسکال و بلا رمزی همچنین در حال تولید است و از شبکه HBO پخش خواهد شد.

  اعلام تاریخ انتشار بلوری فیلم Where the Crawdads Sing با بازی دیزی ادگار جونز

دیدگاهتان را بنویسید