توسعه Sonic Frontiers کامل شده است

با تایید کارگردان بازی Sonic Frontiers در حالی که حدود دو هفته تا انتشار این بازی ویدیویی فاصله داریم، کار بر روی ساخت Sonic Frontiers به ​​پایان رسید.

تقریبا دو هفته تا عرضه Sonic Frontiers باقی مانده است و همین الان است موریو کیشیموتوکارگردان این بازی اعلام کرده که کار ساخت آن به پایان رسیده است. او در توییتر نوشت: «ما نتوانستیم همه بازخوردهای شما را در بازی پیاده کنیم. اما ما قبل از پایان ضرب الاجل هر کاری که از دستمان بر می آمد انجام دادیم.» در حالی که خیالش راحت است، کمی هم ناراحت است. او درباره تیم سازنده بازی نوشت: «پنج سال است که همدیگر را می شناسیم».

پنج سال زمان توسعه بازی Sonic Frontiers سگا است. سپس گفت: وقت آن است که کار بعدی را شروع کنیم. البته سگا هنوز به طور رسمی پایان فرآیند توسعه یا طلایی Sonic Frontiers را اعلام نکرده است. پس باید صبر کرد. طبیعی است که انتظار می رود اولین پچ و سایر آپدیت ها برای بهبود عملکرد و رفع باگ های بازی برای این اثر جهان باز منتشر شود.

ما در مورد DLC هایی که گنجانده خواهد شد، اطلاع داریم در تاریخ 24 آبان (15 آبان) بسته الحاقی Monster Hunter برای این بازی منتشر خواهد شد. این DLC یک مینی بازی باربیکیو با قابلیت افزایش قدرت سونیک و همچنین زره Rathalos و Felyne Rathalos برای Sonic Frontiers منتشر خواهد کرد. ممکن است در ماه های آینده DLC رایگان بیشتری برای Sonic Frontiers ببینیم.

بازی Sonic Frontiers 17 نوامبر (8 آبان) در پلتفرم های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس | Xbox Series S، Nintendo Switch و PC منتشر خواهند شد.

  AMD پردازنده های سری Raizen 7000 را با سرعت کلاک 5.5 گیگاهرتز معرفی کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید