جیم رایان با هیدئو کوجیما ملاقات می کند

در حالی که شایعات درباره دنباله Death Stranding هنوز تایید نشده است، رئیس پلی استیشن با هیدئو کوجیما ملاقات کرد.

جیم رایانمدیرعامل و رئیس بخش سرگرمی های تعاملی سونی اخیراً با هیدئو کوجیما، خالق سری Metal Gear و Death Stranding با هم آشنا شدند. بر اساس اخبار بازی، به طور رسمی می دانیم که در روزهای اخیر، کوجیما و چند تن دیگر از اعضای ارشد تیم پلی استیشن از جمله هرمان هالسترئیس استودیو PS جلسه ای داشت.

تصویر جدید جیم رایان و هیدئو کوجیما توسط این بازی ساز ژاپنی در حساب رسمی توییتر خود منتشر شده است. همانطور که انتظار می رفت، این عکس به شایعات بیشتری در مورد بازی Death Stranding 2 دامن زد. این دنباله هنوز به صورت رسمی توسط سونی و کوجیما پروداکشنز معرفی نشده است، اما بسیاری از بازیکنان به دلایل مختلف انتظار دارند در آینده ای نزدیک برای پلی استیشن 5 معرفی شود.

جیم رایان، رئیس سرگرمی های تعاملی سونی و هیدئو کوجیما، خالق Death Stranding و Metal Gear

شنیده ها حاکی از آن است که این مصاحبه چند ماه پیش بوده است نورمن ریدوسگمانه زنی ها و گزارش ها حاکی از آن است که Death Stranding 2 با استفاده از موتور بازی سازی Decima برای کنسول PS5 ساخته خواهد شد. ال. فانینگ یکی از بازیگران اصلی آن است.

آخرین ملاقات های کوجیما نشان می دهد که در همکاری مجدد او با سونی نباید شک کرد. در عین حال می دانیم که چندی پیش حضور ال فانینگ بازیگر سریال The Great در کار جدید استودیو Kojima Productions تایید شد.

  برای بازی به چند هسته CPU نیاز دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید