ساخت فیلم جدید جنگ ستارگان از سازنده سریال گمشده و نگهبان

دیمون لیندلوف، خالق سریال گمشده و دیده بان، وظیفه نگارش فیلمنامه فیلم جدید جنگ ستارگان را که کارگردانی دارد را بر عهده گرفته است.

با اکران Star Wars: The Rise of Skywalker در سال 2019، مشخص نیست که فیلم بعدی جنگ ستارگان چه زمانی اکران می شود و مدتی می گذرد. Star Wars: Rogue Squadron که قرار بود در 22 دسامبر 2023 اکران شود، از برنامه اکران آینده دیزنی حذف شده است. در حال حاضر در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونفیلم جدید جنگ ستارگان در دست ساخت است و نویسنده و کارگردان این پروژه مرموز مشخص شده اند.

دیمون لیندلوف

ددلاین گزارش داد که دیمون لیندلوف، خالق سریال هایی مانند Lost، The Leftovers و Watchmen، وظیفه نگارش فیلمنامه فیلم جدید جنگ ستارگان را بر عهده گرفته است. شرمین عبید چنایی، فیلمساز برنده 2 جایزه اسکار بهترین مستند کوتاه برای کارگردانی مستند Saving Face و مستند A Girl in the River: The Price of Forgiveness که بخشی از فیلم Ms. او اخیراً مارول را نیز کارگردانی کرده است. او این فیلم را کارگردانی خواهد کرد.

شرمین عبید چنایی و جایزه اسکار

در حال حاضر اطلاعات بیشتری در مورد فیلم جدید جنگ ستارگان، مانند تاریخ اکران یا طرح داستان در دسترس نیست، اما ددلاین دریافته است که سرعت تولید این فیلم نسبت به سایر پروژه‌های موجود در دنیای جنگ ستارگان، مانند . پروژه تایکا وایتیتی یا اسکادران سرکش. به کارگردانی پتی جنکینز، امکان تحقق بسیار کاهش یافته است. قبلاً در اوایل امسال شایعاتی وجود داشت مبنی بر اینکه لیندلوف در حال ساخت فیلم جدیدی از جنگ ستارگان است که اکنون واقعیت دارد و ممکن است به زودی اطلاعات بیشتری منتشر شود.

  امکان ارائه باندل های ویژه برای پلی استیشن 5

اگرچه لیندلوف بیشتر به خاطر خلق سریال‌های تلویزیونی تحسین‌شده شهرت دارد، او همچنین فیلمنامه‌هایی را برای فیلم‌هایی از جمله کابوی‌ها و بیگانگان، پرومتئوس، پیشتازان فضا در تاریکی، جنگ جهانی Z، سرزمین فردا و شکار نوشته است. با این حال خیلی ها منتظر سریال بعدی او هستند که فعلا هیچ اطلاعات و خبری از آن نیست.

دیدگاهتان را بنویسید