سرطان دختر 12 ساله توسط اپل واچ شناسایی شد

طبق گزارش های منتشر شده در این لینک، اپل واچ دختر 12 ساله ای به نام ایمانی مایلز در حال ارائه هشدارهایی در مورد ریتم غیر طبیعی قلب او است. جسیکا کیچن، مادر این دختر، توضیح داد که دریافت چنین هشدارهایی عجیب است، زیرا آنها قبلا با این مشکل مواجه نشده بودند.

تشخیص سرطان با اپل واچ

کیچ پس از دریافت هشدارهای مداوم تصمیم گرفت دخترش را به بیمارستان ببرد. اگرچه مشکل آپاندیسیت این دختر در بیمارستان تشخیص داده شد و او به دلیل آپاندیسیت تحت عمل جراحی قرار گرفت، اما داستان آنها به همین جا ختم نشد.

پزشکان یک تومور در آپاندیس او پیدا کردند که به گفته آنها “در کودکان نادر است”. پس از بررسی های بیشتر مشخص شد که سرطان به سایر نقاط بدن ایمانی سرایت کرده است. پس از آن دختر مجبور شد برای درمان سرطان دوباره تحت عمل جراحی قرار گیرد و همه چیز خوب پیش رفت.

کیچن در این گزارش توضیح می دهد که اگر اخطارهای اپل واچ نبود، احتمالاً بعداً متوجه این مشکل می شدند و این مشکل می توانست خطرات بیشتری را برای ایمانی به همراه داشته باشد.

تاکنون گزارش های مشابه دیگری به نجات جان ساعت های هوشمند اپل اشاره کرده اند. به عنوان مثال، ماه گذشته گزارش دیگری اعلام کرد که اپل واچ سری 8 با استفاده از ویژگی های سلامتی خود، قادر به تشخیص و درمان بیماری قلبی یک زن است که قبلاً ناشناخته است و می تواند کشنده باشد. علاوه بر این، پس از یک تصادف و فلج، یک دوچرخه سوار توانست با کمک اپل واچ جان خود را نجات دهد.

  شایعه: بازی جدید Alone in the Dark در دست ساخت است

دیدگاهتان را بنویسید