سفر به دنیای کوانتومی در اولین تریلر Ant-Man 3

مارول استودیو بالاخره امروز اولین تریلر را منتشر کرد Ant-Man and the Wasp: Quantumania را منتشر کرد که در آنجا با کانگ فاتح آشنا می شویم.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تریلر فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania منتشر شد. در اولین تریلر فیلم Ant-Man 3 شاهد سفری به دنیای کوانتومی هستیم و مشخص می شود که دنیایی مخفی وجود دارد که در آن کانگ فاتح حکمرانی می کند و اوضاع به آرامی برای اسکات لانگ و دخترش به همراه هوپ پیچیده می شود. . در طول تریلر نیز شاهد شخصیت بیل موری هستیم و در اواخر تریلر شاهد ورود کانگ فاتح و اولین حضور او هستیم.

اولین تریلر فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania اطلاعات زیادی را فاش نمی کند و به وضوح در مقایسه با دو فیلم اول، شاهد فیلمی نسبتا بزرگتر و حتی کمی جدی تری خواهیم بود. در زیر می توانید اولین تریلر Ant-Man and the Wasp: Quantumania را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

علاوه بر تریلر، مارول اولین پوستر فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania را نیز منتشر کرد که در آن کانگ فاتح را با Ant-Man و Wasp می‌بینیم که روی انگشت کانگ حلقه زده است و در زیر می‌توانید آن پوستر را ببینید:

اولین پوستر Ant-Man and the Wasp: Quantumania

پل راد در نقش اسکات لانگ (مرد مورچه ای) اوانجلین لیلی به عنوان هوپ پیم (زنبور)، مایکل داگلاس به عنوان هنک پیم، میشل فایفر به عنوان جانت ون داین، کاترین نیوتن در نقش یک نفر لنگ، جاناتان میجرز به عنوان خان فاتح، پارک رندال در نقش جیمی وو و بیل موریاز جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania ظاهر شدند و به ایفای نقش پرداختند. پیتون ریدکارگردان دو قسمت اول فیلم Ant-Man فیلم Ant-Man 3 را بر اساس فیلمنامه جف لاونزنویسنده و تهیه کننده سریال ریک و مورتی، پاسخ می دهد.

  رد پیشنهاد رئیس بخش تولید فیلم دی سی از سازنده انیمیشن لگو

Ant-Man and the Wasp: Quantumania قرار است در تاریخ 17 فوریه 2023 (28 بهان 1401) اکران شود.

دیدگاهتان را بنویسید