شایعه: Star Wars Jedi: Survivor برای اکران در مارس 2023 در نظر گرفته شده است

جف گراب می گوید که بازی Star Wars Jedi: Survivor از Respawn Entertainment و Electronic Arts قرار است در مارس 2023 عرضه شود.

بازی Star Wars Jedi: Survivor به طور رسمی در اوایل سال جاری معرفی شد و Respawn Entertainment و Electronic Arts از انتشار این دنباله در سال 2023 خبر دادند. گزارش ها حاکی از عرضه این بازی در ماه مارس سال آینده است، اما با توجه به اینکه این بازی از زمان عرضه در سکوت بوده است. عملکرد، بسیاری از گیمرها می خواهند بدانند که آیا هنوز می توانیم انتظار تجربه آن را در اوایل سال 2023 داشته باشیم یا باید منتظر بمانیم. تاخیر بازی

جف گراب در یکی از قسمت های اخیر پادکست Game Mess Mornings، وب سایت Giant Bomb ادعا کرد که Star Wars Jedi: Survivor هنوز برای عرضه در سال 2023 برنامه ریزی شده است. به گفته این خبرنگار، Electronic Arts و Respawn Entertainment شروع به انتشار جزئیات جدید در مورد این بازی خواهند کرد. دسامبر و تا زمان انتشار بازی در ماه مارس سال آینده این کار ادامه خواهد داشت.

ظاهراً کمپانی دیزنی قصد دارد هر سال 2 بازی جنگ ستارگان را به طرفداران بیاورد که یکی از آنها اثری با کیفیت AAA خواهد بود و دیگری در مقیاس نسبتاً کوچکتر. استودیو Respawn در حال حاضر روی دو بازی دیگر از جنگ ستارگان کار می کند. با این حال، احتمالاً نباید به این زودی منتظر انتشار آنها باشیم.

Star Wars Jedi: Survivor برای کاربران PlayStation 5، Xbox Series X در زمان عرضه، Xbox Series S و PC در دسترس کاربران خواهد بود.

  نمایش Viola و نسخه های مختلف Bayonetta در تریلر جدید Bayonetta 3

دیدگاهتان را بنویسید