عدم وجود بسیاری از صحنه های فشرده سازی دکمه در Resident Evil 4 Remake

برخلاف نسخه اصلی Resident Evil 4، در بازسازی این بازی شاهد صحنه های QTE زیادی نخواهیم بود.

یوشیاکی هیرابایاشیسازنده بازی Resident Evil 4 Remake گفته است که در این بازی ترسناک بقا شاهد صحنه های فشرده سازی دکمه های زیادی نخواهیم بود. اگر به خاطر داشته باشید، بازی اصلی صحنه های QTE زیادی داشت که به عنوان مثال، بازیکنان برای فرار از یک صخره بزرگ باید سریع دکمه خصوصی را فشار می دادند. همچنین، در میان برخی از کات سین ها، لحظاتی به هم زدن دکمه وجود داشت.

اما به گفته هیرابایاشی، تغییراتی در این کات سین ها نسبت به قسمت هایی از بازی اصلی Resident Evil 4 وجود دارد و به نظر می رسد که سکانس های فشار دادن دکمه بین کات سین ها در بازی Resident Evil 4 Remake حذف شده است:

من می گویم تقریبا هیچ صحنه QTE وجود ندارد. افراد مختلف تعاریف متفاوتی از چفت و بست دارند. بنابراین در حالی که نمی توانم بگویم صحنه ای در این مدل وجود ندارد. می‌توانم بگویم هیچ درخواستی برای فشار دادن دکمه‌ها در اواسط صحنه وجود ندارد. اما گاهی اوقات باید در موقعیتی یک دکمه را فشار دهید. کل تیم در تلاش است تا آنچه را که برخی QTE می‌نامند در بازی جا دهند.»

بازسازی بازی Resident Evil 4 در 24 مارس 2023 (4 آوریل 1402) برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس | سری های Xbox S و PC منتشر خواهند شد.

  نقد و بررسی بازی Shovel Knight Dig

دیدگاهتان را بنویسید