Bastion و Torbjorn در Overwatch 2 بازگشته اند

بازیکنان Overwatch 2 در نهایت می توانند منتظر بازگشت Bastion و Torbjorn به مجموعه شخصیت های بازی باشند.

جان اسپکتور، رئیس تبلیغات اکتیویژن بلیزارد در توییتی اعلام کرد که بازیکنان Overwatch 2 می‌توانند از ۲۵ اکتبر به پسر ربات Bastion و شخصیت محبوب Torbjorn بازگردند. به این بازی دسترسی داشته باشید این دو شخصیت به همراه نقشه جدید یونکرتاون این بازی به دلیل نقص در عملکرد گرافیکی بازی، اوایل ماه جاری از Overwatch 2 حذف شد. با بازگشت این آیتم ها، به نظر می رسد که بخش قابل توجهی از مشکلات راه اندازی بازی در حال رفع شدن است.

طرفداران این بازی پس از حذف دو شخصیت از جمله یوتیوبر معروف BastionMain در معرض این تصمیم قرار گرفتند. او اشاره کرد که در این بازی در چند روز گذشته سر و صدای زیادی در میان جمعیت ایجاد کرده است.

Bastion از Overwatch 2

در هر صورت، به نظر می‌رسد با رفع بسیاری از مشکلات بازی از جمله مشکلات سرور، حملات DDoS، باگ‌های بزرگ و نیاز به شماره تلفن با محدودیت‌های خاص که حاشیه‌هایی ایجاد کرده، آینده روشنی در انتظار بازیکنان Bastion و Torb است. و دیگر شخصیت های محبوب Overwatch.2، و امیدواریم با بازگشت این شخصیت ها به همراه نقشه Junkertown، جامعه Overwatch در نهایت آماده لذت بردن از فصل بزرگ بعدی این سری باشد.

شخصیت توربیورن در بازی Overwatch 2

بازی Overwatch 2 به تازگی بر روی پلتفرم رایانه شخصی و کنسول های Nintendo Switch، PlayStation 4، PlayStation 5، Xbox One و Xbox Series X منتشر شده است. Xbox Series S به صورت رایگان در دسترس است. Overwatch 2 تنها در 10 روز توانست بیش از 25 میلیون بازیکن داشته باشد. این یک شروع عالی برای بازی است. با این حال، با توجه به محبوبیت این IP و انتظارات زیاد بازیکنان برای مدت طولانی، شاید این عدد چندان عجیب نباشد. علاوه بر این، بر خلاف نسخه اول، Overwatch 2 به صورت رایگان منتشر شد و این موضوع قطعا بر تعداد بازیکنان تاثیر گذاشته است.

  Motorola Edge X30 به عنوان اولین گوشی مجهز به اسنپدراگون 8 نسل 1 معرفی شد

در نهایت می توانید نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با تیم زومجی در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید